Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

klllárka

Liones,
ďakujem, že sa ti páčia nižšie ženy. Ja mám 163 a necítim sa extrémne malá a už vôbec nie tučná ako píše Excita, že všetky malé sa zdajú "tučniačiky". To je divný názor, taký bez opodstatnenia, ako sa niekomu môže malá chudá žena zdať tučniak.
A nie iba vysoké ženy majú dlhé nohy. Malá žena môže mať tiež krásne dlhé nohy a poznám tiež vysoké dievčatá, ktoré z diaľky pôsobia - Ó aká krásna dĺžka a prídeš bližšie a trup ma dlhokánsky a nohy nikde.....
Mladá vysoká žena je naozaj krásna, je taká doba, že každý sa hneď vidí modelkou, ale neviem si predstaviť starú pani, ktorá je nadšená, že meria 180 cm (samozrejme, že to nie je v jej moci zmeniť to), ale podľa mňa to majú potom v starobe jednoduchšie malé ženy.
Každému sa páči niečo iné a aj vyhovuje niečo iné. Ak tu píše niekto o inteligencii, buď nech mu je odpustené (lebo má 14 rokov), alebo nechodil do školy , lebo Mário, keď niekto napíše "Zakryje" s mäkkým I a všetky ďalšie slová s takýmito chybami, tak o inteligencii trošíčku opatrno vravieť.
Inak nič v zlom.

vejva

jaj liones zase sa montujes do temy do kt.ta vobec nic uz to asi u teba zacina byt pravidlom ze v kazdej teme bodujes no co uz s tebou aj take musia vynikat svojou...:-)

xy:)

liones, tak asi preto, ze vacsinou je to tak, ze zavidia. pretoze symbolom zenskej krasy v sucasnej dobe nie su nizke zeny, no nie su. ja som na svoju vysku zatial dostala iba komplimenty a zvycajne v obchode nemusim otravovat okoloiducich, aby mi podali nieco, co nemozem dociahnut, takze som spokojnost u mna. a krpate neriesim, skor ony maju potrebu vzdy riesit vysku.

lionesssssss

excita, ja nepresviedčam nikoho o ničom, ja len nerozumiem, prečo si tu tak drukujete, že ostatní vám výšku len závidia, keď to tak vôbec nemusí byť...

a asi ťažko by ti mohla pripadať tučná žena, ktorá má 155 cm a 42 kg :))))

Excita

Lioness, nehnevaj sa, ale ako uz niekto predo mnou pisal, nazov temy je "klub vysokych zien".
Nerozumiem ludom ako si ty: snazis sa nas presvedcit, ze kedze TEBE sa pacia nizke zeny, mame s tym aj my podvedome suhlasit,resp.ocenit tvoj nazor. PRECO by sme mali? Zaloz si temu "klub nizkych zien" a tam sa mozes s ostatnymi presviedcat, ze je najlepsie, ked ta od zeme ani nevidiet :))
Neviem naco tu pises, ked si evidentne nepochopila vyznam.
Mne osobne pripadaju nizke zeny vsetky ako take tucnucke tucniaciky, aj ked v skutocnosti ani nie su tucne. No nebudem sa im preto vysmievat ani ich presviedcat, o co prichadzaju, ked nie su take vysoke a dlhonohe ako my vysoke...

mario sss

Ja si tiez myslim ze vysoke su krajsie co sa tyka postavi a nemyslim si ze tu pisu preto aby zakrili svoje komplexi naopak poukazuju na tie co sa im mozno smeju ako ty liones tak neviem naco sa tu pchas ak mas komplex ze je niekto vyssi ako ty zalos si vlastnu temu ze klub nizskych zien.Damy nizsej postavy ospravedlnujem sa vam nechcel som nikoho urazit ale vacsinou su take baby nizske kt.sa vysmievaju vysokym zenam a nepoznam velmi vysoku zenu kt.by sa posmievala nizskym zenam cize zalezi velmi o inteligencii vsak lioness tebe asi chyba

lionesssssss

inak, asi ste ma nepochopili, ja sa nikomu nevysmievam, je úbohé sa vysmievať niekomu preto ako vyzerá.... ale neni zakázané to, že sa mi to nemusí zrovna páčiť...

lionesssssss

nuž, kto nechce nepochopí, že to neni o komplexoch ale o tom, že niekomu sa to proste absolútne nepáči...

tak ako sa mi nepáčia napríklad extrémne blondíny... tiež to neni pre to, že im závidím...

a nežijem v krajine liliputov, mne sa páčia nízke ženy

xy:)

liones, taktiez si myslim, ze skor ty tu mas komplexy, tema je zalozena pre vysokych a nie pre krpatych, co sa vysokym vysmievaju, hoci by to malo byt skor naopak. zijes v krajine liliputov, ked sa ti 167 zda vela? okrem toho hadzat na niekoho poznamky iba kvoli vyske je neskutocne trapne a obmedzene, to by si si mala uvedomit.

vierka86

kazdemu sa paci nieco ine, niekomu vyssia niekomu nizsia, obcas to zalezi aj od vysky partnera...moj nazor je vsak taky ze pokial chlap ukonci perspektivny vztah kvoly vyske je to debil...