do vztahu mi nieco skace

nudicaopica

sasasa...ja som na tom podobne ale je to tak ze ja som poznala toho chalana kolo 2 rokov vychadzali sme spolu bombovo ale nikdy sme neriesili zeby nieco mohlo byt medzi nami...raz sme sa opili a pobozkali sa... ale neriesili sme to ja som drbla nieco v tom zmysle ze nechcem pokazit nase kamaratstvo on zase ze by sme mozno nepokazili...a bolo koniec debaty tak neviem asi osud chcel ako mne prisiel do cesty priatel tak aj jemu prisla do cesty priatelka... od vtedy sa nase kamaratsvo nejak stratilo pretoze prestal mat potrebu vlastne ona mu zakazovala kamaratky.... ja na neho sem tam myslim ake by to bolo...ked ho vidim srdce mi skace bije a desi ma ze je s nou... neviem co preziva on ale asi som mu ukradnuta... este sme sa od vtedy stretli bol nestastny mal vypite vravel ze s nou nieje rad...ale ked bol triezvi tvrdil ze su stastny ze sa lubia a pytal sa ako vychadzam s tym mojim... hm no co som tym chcela povedat poznam to skackanie do obrazu...ale mam perfektneho priatela ktory ma lubi asi viacej ako ja jeho som s nim rada mame spolocne veci tak asi nieje co riesit... tiez ho lubim ...no vsak mysel sem tam odbehne...

salatka

tak na toto velky pozor, lebo poznam jeden pripad, kedy chalan stranse tuzil po jednej holke, uz pocas strednej skoly a nedostal ju, lebo ona nechcela s nim nic mat..ako rozumeli si dobre, aj von spolu chodili ale ona nic viac riesit nechcela, on si potom nasiel babu a ona chalana ... avsak sa ta baba s chalanom rozisla a nahodne sa tito dvaja zase stretli a zacali pisat a stretavat.. a co cert nechcel, tak aj napriek tomu, ze tento chalan ma babu, tak ju zacal podvadzat s tou, po ktorej dlho tuzil... pretoze sa tomu ani jeden nebranil, jej slo len o to, aby si uzila ajemu o to, ze dostal to co uz davno chcel... a stali sa z nich tajni milenci...

sasasa

ale strasne sa bojim ze hoci moja holka o tom nevie ale strasne sa bojim ze o nu pridem pre nieco take alebo ja neviem

amika

mozno si iba predstavujes ako by to bolo,keby si s nou chodil,mozno je to iba cista zvedavost...vztahy su ako loteria-nikdy nevies co vyhras :-)

no joo

Si uvedom ze lubis svoju frajerku a ak na tu druhu nezabudnes tak tu svoju mozes stratit.. skus na nu nemysliet a ak aj, tak sa snaz to zobrat tak ze ona je nic pre teba a ty mas lepsiu babu.. a ak sa s nou nemusis stretavat neni problem, po case zabudnes...