Seriozne sa pytam na velkost prs

Príspevok v téme: Seriozne sa pytam na velkost prs
kukushka

ja viem, ze to znie uchylne, ale....seriozne sa pytam (robim statistiku):
1. aku mate velkost prs (ake cislo podprsenky nosite)?
2. ste spokojne s velkostou vasho poprsia?
3. v pripade ze nie, tuzite po vacsich alebo mensich prsiach?
4. rozmyslali ste o plastickej operacii?
(zmensenie-zvacsenie prsnikov, prsne implantaty...)

Ewka12

ja mam 75C/D ako kedy,prijala by som aj vacsie,som dost vysoka mam 174cm a 62kg takze sa na mne stratia,mam ich take rozliate a ked si lahnem vzdy sa smejem ze ich mam pod pazuchou.nad plastikou som rozmyslala ale za tu bolest mi to nestoji,priatel je s nimi spokojnym a po porode mi trochu narastu hadam.skor mam problem kupit tuto velkost podprsenky,malokde maju a ked aj tak nesedi.vzdy ked priberiem ,prsia narastu,ked schudnem prve schudnu prsia.tak radsej moc nechudnem lebo by som tam nemala nic.

akinom007

1. 70/B
2. som v celku spokojna
3. nestazujem sa ale keby si mozem vybrat o jedno cisielko vacsie by som pristala, ale nejak sa tym netrapim hlavne ze su v poriadku
4. rozmyslala, ale v zivote by som na to nesla

luciia98

dobry vecer aku velkost mam prs nosim cisla od 75a-b do 85az90 b-c ale mam aj 75/90d a su my dobre tak ake mam dvojky ci trojky lebo pochibujem ze mam3 odpiste mi prosim

sydney

1.75C
2. som,vsak to je taka zlata stredna cesta :)
3. obcas kazda zatuzi po vacsich
4. vobec nie,na plastiku by som sla len vtedy,keby som bola plocha jak zehliaca doska

luciia98

chcem sa opytat je to trapne no mam 17 apol n neviem velkost svojich prs nosim mam napriklad 38/85 je mi to dobre alebo mam aj 80/85aj to mi jue dobre dajme tomu ze mam to prve cislon ake mam potom cislo prs myslim jednotky dvojky trojky poradte mi

lulu256

no ja mam: 75 a/b, ked priberiem tak b inak skor acka.. ale nejde mi dohlavy ze ked sa meriam pod prsiami tak mi to vychadza na 75 ale podprsenky s týmto obvodom su mi volne a košiky su často take dake uzke,
- privitala by som take plné Bčka
- uvazovala som, ale nemam financie a mam z toho aj strach takze reálne by som nešla
ps. myslite že je normalna váha 54kg na 172 cm???