Problem ,, ako urobiť priaťeľku

jajka100

Ahoj, z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že keď sa napijem alkoholu, nedokážem sa urobiť, stačí mi jedno veľké pivo a už to nejde...myslím si, že by ste to mali vyskúšať bez alkoholu ak je to možné, a ak ti smiem poradiť, tak skús ju navnadiť peknými slovami, možno aj slovami, ktoré by ju vzrušovali, skús ju bozkávať n akrku , za uškom a skús jej pošepkať niečo vzrušujúce , napríklad. milujem ťa láska a chcem ťa..musíš ju vzrušiť a potom v tom pokračovať...treba to len skúšať, spýtaj sa jej , čo by si želala, čo ju najviac vzrušuje, nech ti to ukáže...

lucy2201

akus najprv velmi dlhu predohru,to vzruši každu ženu.len aby si nebol sklamany.ak ona ešte sex nemala zaručene si to neužije na prvykrat.možno ani krvacat nebude,ani boliet ju to možno nebude ale nedosiahne orgazmus pri prvom milovani....

CRASH

Obaja máme 20.Možno to bude tiež prostredim,zatial sme mali na to iba v aute,ja byvam v meste a ona ne dedine,a unej dom nemožme byt zase ona nechce kvoli tomu cestovat hodinu aby sme mohli ist knam,zvycajne to robime na vikkend ona pride domov z vysokej ,a po dakej zabave sa to stane.No rozmyšlal som či to nemože ovplyvňiť alkohol ona si troška vypije s partiou , ja nemožem bo šoferujem.

Fallo: pre mna to nieje smiešne!!! Nie som chumaj,mal so muž viacero partneriek no zatial s nou to nejak nefunguje.Tento vikkend s nou budem mať prvy sex bude to pre nu po prvy raz,troška mam z toho tremu bo som ešte s pannou nebol :P

kkkkk

budto to nevies alebo je problem u nej... skusil by som zmenit prostredie(mozno sa nedokaze uvolnit) a tiez dlhsie `osahavacky a maznacky` az ked zacne vlhnut alebo vzdychat pokracuj dalej...
kolko mate obaja rokov?