Prečo ešte nespíte?

Maoam

shy - ach, aj ked nie teraz, dokoncis neskor, nebudes prva ani posledna, kto ochorel a musel prerusit studium

ak sa tvoj stav zlepsi, dokoncis stredoskolske vzdelanie a potom uvidis dalej, nie vsetko prebieha podla planu

shy

To bola estelen stredna lebo si mozno myslite, ze vyska tak to nie :D nemam ani strednu dokoncenu ale nemusime sa o tom bavit, nekazme si naladu :)

Maoam

ojka, ty kks, to fakt som sa oneskorila a bolo to uz pred dvoma rokmi? tak to sa ospravedlnujem, ale aj na tom vidis, ako stracam prehlad, co to tak leti, tolko veci sa uz udialo..........

wow, no tak vdaka za upozornenie :D

ojka

maoam, fíha, to ktoré "mláďa" min. rok školu dokončilo? :-p myslím, že viacerí odtiaľto ju dokončili o niečo dávnejšie.... ach, ako ten čas letí....
téma ožila i vďaka lostovi, lebo posledné mesiace sa tu ku mne nik nepriznával :D
maoamka, sem tam vypni, zresetuj, oddychni, aby ti z toľkého množstva "starostí" potom necvaklo ;)

Maoam

ojka - ach, na vsetky strany je toho vela a najradsej by som to cele resetovala, tak som vas dosla kuknut, reku ako zijete, myslela som na vas, vlani tusim ste viaceri skoly podokoncovali :D, ze ako sa vam dari, co nove a som rada, ze vam tema ozila :D