pomôžete mi vybrať??? :-))

Príspevok v téme: pomôžete mi vybrať??? :-))
čerešnička

ahojte, tak v prvom rade sa chcem pochváliť, že čakám chlapčeka :-)) velmi sa na neho teším....len som trošku smutná, pretože neviem vybrať žiadne chlapčenské meno :-( páči sa mi Henrich alebo Sebastián, priatelovi zase Patrik..........waaaaa nemáte niekto nejaké dobré nápady na mená?? :-))) dakujeeem

jajka001_

Mne sa páčili Matúš, Matej, ale nakoniec som aj tak dala ine, ked som ho uvidela :)) po tatinovi, lebo maly bol uuuplne ako cez kopirak

čerešnička

no termín mám 25. februára 2010 :-) no ja viem, že je vela pekných mien, ale ked mi skoro všetky v rodine už máme, napr. Davidka, Adamka, Jakubka, Samka, Oliverka, Matúška, tak preto si neviem vybrať....ale určite chcem dať slovenské meno..... aj Denisko je celkom pekné...nie??

tripi

ahoj
v prvom rade gratulujem :)) a mne sa páči Adamko,Filipko aj Samko,je celkom dost peknych mien,a skus si pozriet aj ich vyznam ako ti radila datelinka,je to celkom zaujimave
tiež sme mali problém pre chlapca vyberat meno :) tak máme Filipa Adama,ale používame len Filip....

datelinka

fadsa, presne tak. s nevkusom, hlavne ze to znie exoticky :-(( a moja kamaratka, ktora zije v zahranici, dala svojmu syncekovi take prave slovenske meno :-)