Krivy nos, nosna prepazka

Príspevok v téme: Krivy nos, nosna prepazka
James

prosim vas o rady .. ti ktori mate skusenosti .. rozmyslam o operacii nosa .. viac menej kvoli zdravotnym dovodom .. lebo uz dlho ma to trapy no nie zeby sa s tym nedalo zit .. tak ci tak .. trebalo by mi napravit nosnu prepazku a pravdepodobne aj celu kost .. aspon s mojho usudenia si myslim .. operacie sa nebojim velmi .. ale na moje pocudovanie som pocul .. ze nosna prepazka .. alebo kost teraz neviem .. ale proste ze vacsine ak nie az skoro kazdemu sa mu to po istej dobe posunie SPAT !! ... ako to je mozne alebo kvoli comu ?? .. viem ze prepazka ma tzv ( pamet ) .. ale aj napriek tomu ze nos je rovny .. resp. bude rovny .. sa prepazka spat moze vychylit ?? aj ked uz nema preco .. lebo nic na nu narobi natlak .. fakt padlo by mi par rad ludia .. budem len rad :) .. lebo to je jedine co ma trapy .. sorry za pravopis ak nahodou :) .. diki
------------------------
Plastická operácia nosa - rinoplastika www.zdravie.sk

zuzic

james chapem:) pekne pracuj hadam to vydrzis:)) prezidnet nikdy:DD to by ma vobec nebavilo:DD potom by som ti ale vybavila najlepsieho odbornika:D no jasne ini smetiari ty prezident skromnost nadevse:D ze?:DDD no hociekdy niekomu sa to hovori moj zlaty ja sa snazim ako najlepsie viem a nic:DD jak som dala tyh pat viac nechce ist svina:DD vies aky prvy krok ucinit dobre to vies ty lenivec!!!:) aby si raz na svoju lennivost nedoplatil:) ale uz ta necham uz nevladzem...no vidis uz sa dusis aj ty...prijemne ze? este stale to s tebou nehrka? inac...mne sa zas pohorsilo tiez s tymi kvapkami...zas si davam po osem devat rano, potom v skole a vecer dnes aj poobede...strasne ma boli nos ked sa ho niekto dotkne aj ked len zafuka nan vietor...a tie usi...tiez horsie...uz mam zas chut sa vyrevat zas nepocujem co mi hovoria len nejake zvuky potom sa uz smeju ze nic nepocujem...skuska odvahy ze ked toto prezijes tak si fakt dobry:DD tak chod aspon preto dokazat si ze si tak statocny:DD inac...dnes som stretla toho mojho doktora chcela som sa velmi spytat na teba o tej prepazke co si o tom mylsi, naozaj som velmi chcela ale nevidel ma...tak velmi som chcela spytat sa na tvoj problem:((

James

cililink .. no podla toho aka operacia .. ci len septoplastika alebo aj kost atd ... u teba to bola len prepazka ci aj nieco viac ?

James

vies co som si to teraz zivo predstavoval .. a bolo to super hh :D:D .. ale samozrejme zeby ma operovali v krasnom drahom obleku ciernom a nie v pyzame :D:D to by si nemohli dovolit :D a dake drahe sampanske :D:D .. a este by mi museli vsugerovat do hlavy neaky skvely sen D:D:D:D ale ja som dobry herec .. :D ale ja mam jednu zasadu mamu nikdy neklamat .. to by som si nedovolil :D .. vazne lebo herec som dobry viem pobalamutit hocikoho ale to nie .. :D .. takze herecke vykony netreba podavat .. ona vie ze ako to je .. ale sa tiez asi boji .. no tak to je dlhy a dobry plan :D:D .. no jasne tak niejak to planujem aj ja .. ale vzdy zacat je najtazsie .. ale ja nechcem cez skolu vymeskat .. ale zas necchcem cez prazdniny byt doma tak co mam sakra robit ? :(( .. v skole chcem mat dobre znamky mam pocit ze jedine riesenie je jesen .. teraz som mal ist a nie teraz vymyslat a ono sa to asi aj dost dlho hoji co zopar ludi vravelo takze .. a pschunuty by som nechodil .. by som sa hanbil .. vies ake to je .. lebo nufak mat spuchnute to je smiesne aj ja by som sa zasmial :D:D .. a ked ma dakto este urdie este mi ho zlomi ake ja mam stastie ze sa s niekym pobijem :D:D ach ach :D bozeee :D

James

Zuzic tu som .. som nemal na nic cas cez tento tyzden islo mi o znamky dolezita atd .. och skoro som sa zblaznil .. ale aj tak este caka kopu roboty :( zuzic ja som cel byt prezident :D:D:D hah boze :D haha ale aj teraz cem dost no ale prezident to je uz moc :D:D .. vacsinou chcu byt chlapci smetiari a ja prezident :D:D:D .. omg .. joj ty pri tvojej vahe :D .. ved aj schudnut sa da hocikedy :D no ja niesom hlupak aja len lenivy :D no no .. ja neviem aky prvy krok ucinit :D .. a dnes v noci som sa tak dusil uplne daco hnustne :( a rano tiez .. zas som na kvapkach zavisli :((( .. no a to hej .. ja by som sa bal ze sa udusim ked usta ta uplne bolia .. a ledva ich otvoris :D .. ale clovek to aspon ma za sebou ak prezije :D:D

cililink

ja som tyzden po operacii.. no neviem.. nie je to nic prijemne.. aj ked vravia, ze maly zakrok.. vrrrr.. ak sa budes chciet nieco pytat, pytaj sa.. mam tu mail..

zuzic

no keby si mal v poriadku nos neviem ci by si isiel:DD no slavny james:D pred nemocnicou cervene koberce, na operacke jedna sexi sestra otvori sampus na tvoju pocest pri uspavani slavnostne podakovanie lekara ze si mu dovolil operovat ta:DD kazda matka sa boji rizik...to je normalne ja som to riesila tak ze mami chces aby som sa stale trapila? uz chcem plnohodnotny zivot a tak...trosku citovo to zobrat len neviem chalanom to moc nejde:DD moja mama nebola vobec nadsena skor bola proti najskor...az ked vedela kto ma bude operovat bola spokojna, potom ked sa bola na mna pytat zevraj bol taky strasne mily a usmiaty ze ju ukludnoval atd...sak ona bola pomaly viac happy z toho lekara ako z toho ze som sa prebudila:DD ano hladas rizika priznaj si to:) no povedzme ja som zacala..ani neivem ako najprv som sa do nepricetnosti nastvala:DD a potom som sa spytala znamych ci nahodou nevedia, potom som do patrania zapojila mamu:DD ktora ho nakoniec nasla cez babku toho lekara lebo hovorila ze ju akurat boli ucho a ze pojde sa dat vnukovi vysetrit:D a mama ze on je usny? ze akurat hlada nejakeho a ze ci je dobry, kde robi atd.. na tvojom mieste by som som spytala znamych o ktorych vies ze boli napr. na mandle to uz bol kazdy druhy clovek ze ci nepoznaju...hodila na forum temu ze hladas lekara a nielen na toto, robi sa to casto otazka par minut len hodis temu ci ti napisu...potom by som si pozrela web stranku nemocnice kde chces ist, vybavenie, celkovy repertoar operacii...ale tiez sa spytat ludi co boli operovany ze kto ich operoval ako su spokojni....

zuzic

ja som chcela byt baletka alebo doktorka ale ta doktorka vyletela ked som videla ako ublizuju detom s tymi injekciami:DD takze som chcela byt baletka teraz sa na tom dobre smejem pri mojej vahe:DD no urcite sak ty mas dobru hlavu ty este toho dokazes vela neboj:) no ale prvy krok je dolezity velmi! aspon nieco:) ja som sa rozhodovala dlho a na tu druhu operaciu ma to tak zaskocilo ze som uz nemala cas rozmyslat lebo on na kontrole ma vysetril a ze pojdes este raz usmial sa ze dobre? co mi ostalo len prikyvnut a vypisal ma a potom som si nadavala ze som mohla aspon porozmyslat nad tym:DD ibaze ked mne povedal ze ta prepazka by nemala az tak vadit ze neni az taka kriva vies:( asi su tie mandle vdaka nosu take...lebo predtym neboli len ked som zacala cez tie usta dychat stale:(( no v mandliach ze by to cele bolo tak to by bola haluz teda!!! akoze sa idem roztrhnut aby som zistila pricinu a nakonieco by to bolo v mandliach...ale nad vyberom este nerozmyslam...no je to hlupost...mandlie tiez bolia a nos mas zatamponovany:)) ty kokso pekna kravina:DD sak rovno dychaj usami:DD