padanie vlasov...

Príspevok v téme: padanie vlasov...
mandarinka

Poradte mi niekto,asi pred tromi rokmy som si vsimla ze mi padaju viac vlasy,a ked si porovnam fotky teraz a predtym tak je ich vyditelne menej,mam to asi zo stretu(skola,doma a tak)ale nechcem dopadnut ako moja kamaratka,ktorej pred dvomi rokmi vypadali vsetky vlasy a doteraz jej nevedia zistit z coho to ma.Poradte mi s nejakymi tabletkami alebo vitaminmi volne dostupnymi v lekarni.Dakujem vopred

jaanulkaa

no toto bol moj najvacsi problem! padanie vlasov. Od 18.r. mi padali v enormnych chumacoch, hroza bola prejst mi po vlasoch, pripadne sa cesat! :( za dva roky mi vypadali takmer setky vlasy, 3/4 istotne. A teraz po vsetkych vitaminoch a vodickach mi kozna nasadila HAK DIANE 35 - a konecne vidim zlepsenie! ...

sandy000

PRESNE TAK UZ JE TA LOST VSADE SI AZ TAKY PRIBLBLY ZE TO AJ CEZ MONITOR CITIT ,CO SI NEIDES HLADAT SEBEROVNYCH SLAHNUTYCH.UVEDOM SA !!!!!!!!!

mandarinka

lovec

ty ci ako normálny človek?ako čítam všade tvoje odpovede tak ty mas asi IQ húpacieho koníka, lebo toto normálny človek nerobí,neviem načo sa sem drbeš,a založ si nejekú tému pre jebnutých ,tam patríš!!!!!!!!!!!!!!!

Tessy06

bože, zase ten cvok... načo sa sem j_beš, keď nemáš čo povedať k veci ?

mandárinka, súhlasím s tým zinkom... ale keď nepostrehneš žiadnu zmenu, išla by som za obvodnou...

mandarinka

dakujem vsetkym za radu.Skusim ten zinok a este sa popytam na nieco v lekarni,mozem ho pouzivat stale ale ako to je?