rodičia a priateľ

Príspevok v téme: rodičia a priateľ
discodiva

Zaujimalo by ma, tí čo máte dlhší vzťah, a možno už aj spolu bývate, ako chodievate k svojim rodičom. Pretože ten moj má byt, a väčšinou som tam u neho, no ked navrhnem, aby sme išli k nám na obed alebo len tak, tak on nechce nikdy ist, lebo vraj on nie je na také vysedávanie a chodenie po návštevách a že sa tam necíti dobre. No ja som u jeho rodičov stále, vždy tam strávime víkend a zo začiatku mi to možno tiež nebolo po vôli ale zvykla som si a išla som vždy s ním. A on nemože ist so mnou ani na jeden obed k našim??? A to som už x-krát povedala, že ja nepojdem teda s ním domov, ale to nezaberá..

ah marja

Tak ja u mojej nezbednicky som dost casto. Skoro stale :D. A keby mala ist ona knam tak si radsej zlomi ruku :D.
Prosto sa hanbi tak ju do toho nenutim.

pjosa

mne to tiez velmi dlho trvalo, kym priatel prisiel k nam (hanbil sa)... no po case nam ten vztah aj tak skrachoval, lebo bol problem v komunikacii, stale vsetko odkladal a ja som uz nevladala sa mu prisposobovat. Treba sa ho na rovinu opytat, preco a co ma za problem ist k vam na navstevu? Ak to s tebou mysli vazne, tak nech sa snazi, lebo pride zbytocne aj o teba.

ShaulaThalit

tak lebo asi nechce. sa ho opýtaj narovinu prečo nechce.
je blbosť odpoveď, že on nie je na také vysedávanie.
možno sa hanbí... čo ja viem... možné je všetko