Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rodičia a priateľ

Príspevok v téme: rodičia a priateľ
discodiva

Zaujimalo by ma, tí čo máte dlhší vzťah, a možno už aj spolu bývate, ako chodievate k svojim rodičom. Pretože ten moj má byt, a väčšinou som tam u neho, no ked navrhnem, aby sme išli k nám na obed alebo len tak, tak on nechce nikdy ist, lebo vraj on nie je na také vysedávanie a chodenie po návštevách a že sa tam necíti dobre. No ja som u jeho rodičov stále, vždy tam strávime víkend a zo začiatku mi to možno tiež nebolo po vôli ale zvykla som si a išla som vždy s ním. A on nemože ist so mnou ani na jeden obed k našim??? A to som už x-krát povedala, že ja nepojdem teda s ním domov, ale to nezaberá..

ah marja

Tak ja u mojej nezbednicky som dost casto. Skoro stale :D. A keby mala ist ona knam tak si radsej zlomi ruku :D.
Prosto sa hanbi tak ju do toho nenutim.

pjosa

mne to tiez velmi dlho trvalo, kym priatel prisiel k nam (hanbil sa)... no po case nam ten vztah aj tak skrachoval, lebo bol problem v komunikacii, stale vsetko odkladal a ja som uz nevladala sa mu prisposobovat. Treba sa ho na rovinu opytat, preco a co ma za problem ist k vam na navstevu? Ak to s tebou mysli vazne, tak nech sa snazi, lebo pride zbytocne aj o teba.

ShaulaThalit

tak lebo asi nechce. sa ho opýtaj narovinu prečo nechce.
je blbosť odpoveď, že on nie je na také vysedávanie.
možno sa hanbí... čo ja viem... možné je všetko

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rodičia a priateľ - Fórum - ZDRAVIE.sk