Ako zmenit chut spermii?

natalia123

mata, to neznamena, ze to teraz budem sustavne prehltavat...ale ked mu to spravi taku radost...a viem, ze mu to spravi, tak preco nie aj toto, raz za cas? Moj chlap pre mna spravi vsetko, co od neho ziadam, tak mu to takto na oplatku vraciam draha :)

mataBB

pises to ako keby to bola neviem aka pochutka...a ako keby bez prehltnutia sex neexistoval..boze zeny, ved sa uvedomte, neverim ze vam to tak chuti ako tu o tom pisete...niektore zeny by urobili pre chlapa vsetko, ale som zvedava ci by aj vas chlap urobil vsetko pre vas..

ramirez

Suhlas: Ked mi to moja prvy rkat spravila ustami tak sa jej to zdalo slane. Potom som schvalne par dni jedol ovocie a take lahsie jedla. Vyvaroval som korenin a aromatickych jedal typu cesnak a ked mi to moja draha pak spravila sa ma pytala ze ci sa moze stat ze sa zmeni chut :D

kywi

síce neviem o tom, ze by kivi zmenilo chut spermii,nemam overene:) Ale banany ano, na sto percent! Neviem, MARKONE, ci si skusal uz a nezabralo na teba, ze tak odvazne tvrdis, ze su to vymysly, ale my s priatelom mame odskusane! Len treba ten ananas papat uz par dni pred "aktom", aby to stihlo aj zacat posobit. Netreba to vsak prehanat, aby sa potom ten ananas nehnusil...:P

ramirez

Cesnak prave naopak sa neodporuca... slater si zakerak : )))

Treba vela ovocia, sladkosti, malo masa a slanych veci... najlepsie ananas vraj