Chcem babetko

Príspevok v téme: Chcem babetko
alllaaaaa

tak pride mi to trosku zvlastne,mam 21 rokov mam 3 roky priatela milujeme sa v poslednej dobe mam uz asi take 2mesiace ja neviem ako to nazvat proste neviem co sa zo mnou deje ale velmi by som cchela babetko m proste neviem co to na mna prislo ale objavil sa vo mne pocit ze cchem babetko problem je vsak v tom ze obaja s priatelom sme studenti takze v najblizsich rokoch to ani nebude ale chcem sa opytat ci mal z vas niekto niekedy taky pocit hlavne v takom veku ze 21,22 ze chce babetko prosim piste ak ma niekot skusenosti s takymi pocitmi

tiez

mam 20 rokov,tiez sme s priatelom cez 3 roky, milujeme sa,byvame spolu, sme zasnubeni..tiez mam velku tuzbu mat dietatko.ale treba si uvedomit co chces este v zivote dosiahnut..ci chces dalej studovat, ci chces cestovat a spoznavat svet. ci mate dostatok financii na zabezpecenie babatka, ci mate kde byvat, ci mas aj dostatok odrobene aby si mohla prijimat co najvyssi rodicovsky prispevok a ak dalej..a ked uz to babatko raz mas uz sa ti kompletne cely zivot zmeni..

na tuzbe a predstavach nie je nic zle..ale nikam sa netreba ponahlat :)

kvetinka9

no ja som skončila strednú a hned potom som otehotnela...začala som chodiť do roboty, ale teraz som už na materskej....už len čakám, kedy to na mna príde :-)) dúfam, že všetko dobre dopadne...

alllaaaaa

tak nech sa vam dari hlavne nech ste zdravy:-)a som rada ze niekot sa vie vzit do mojej koze .a teraz mas kolko rokov?a kde byvate?

kvetinka9

ahoj, ja tie pocity velmi velmi dobre poznám.....ja som tiež velmi túžila po dieťatku, ked som chodila ešte do 3.ročníka na strednej, ale dávali sme si s priatelom pozor...až jedného dna (toto leto )som si urobila tehotenský test a boli na nom dve čiarky. prvý pocit, bol že, waaaa ja sa teším...a druhý....že waaaa ja sa bojím...takže tak, teraz mám 20 rokov a o 2 mesiace príde na svet naše prvé dieťatko. Teraz sa neskutočne nan teším, aj ked viem, že je to obrovská zodpovednosť, ale tak, všetko sa dá :-)))

alllaaaaa

dakujem pekne jajka_ za tvoje rady :-),ja som len mala take pocity a cchela som sa s niekym poradit dakujem ze su tu aj taky ludia lebo niektory ma hned nazvu "hotentotom"ked sa snazim napisat svoje pocity ale dobre nevadi este raz dakujem a hadam to pride vtedy ked bude ten spravny cas nemozem sa nikam ponahlat :-)

jajka__

Este co sa tyka veku, 20-24 rokov ma zena nalepsie sance bez problemov pocat a porodit zdrave dieta. 25-29 je este tiez ok, po 30 zacinaju rizika dost stupat. Tieto grafy su celkom zaujimave: www.tubal-reversal.net ... sanca otehotniet/podla veku a ejournal.afpm.org.my ... riziko down syndromu v zavislosti od veku matky

jajka__

ahoj, je to uplne normalne ... tvoje telo si asi uvedomilo, ze si nasla vhodneho otecka pre tvoje dieta :) a teraz ta zaplavuje hormonmi ... skus sa s priatelom porozpravat, kedy si on predstavuje mat dieta (napr. kolko rokov po ukonceni skoly)a povedz mu ako to citis ty... nezlakni sa, ked on zatial babo neplanoval resp. mozno az po 30, skuste najst vhodny kompromis ...

datelinka

tak to ja som bola v takom veku ešte skutočné dieťa, nie netúžila som ešte mať živú bábiku. študovala som, užívala som si, veľa som cestovala....