Ze som konzervativna a jemu sa to nepaci.

Príspevok v téme: Ze som konzervativna a jemu sa to nepaci.
sweetyi

Chodim s chalanom, chvilu asi tak mesiac ale pozname sa uz dlhsie, a tvrdi mi ze som konzervativna a to mu vadi, a aj som ale tak normalne podla mna. To je vychovou, ma vychovavali tak, ze nie s kazdym ist do postele a zas mam rozum a viem si zvazit co a ako. Ale mne sa zda ze jeho prioritou je milovanie a praktiky vseliake skusat, puta a pacia sa mu keby sa obleciem do uniformy. No a take veci, kt. ja odmietam, cize som konzervativna? A hovori mi, ze ma ma rad, ale neviem, ci je toto ta spravna forma lasky.

kicinko

ahojkacka: suhlasim :) ked ta lubi tak pocka :) tiez na mna ten moj cakal 1,5 roka pritom pred tym mal vela bab takze som moc neverila tomu ze tolko vydrzal vedla mna bez sexu :) a teraz skusame novee veci, na ktore som si v zivote ani nepomyslela... a som na tom aby som vyskusala co najviac..ale tiez mam hranicu. :)

ahojkacka

podla mna ma vsetko svoj cas, v prvom rade by mal akceptovat-pokial ta ma rad pocka-a nechciet ta hned dostat do postele. Na mna moj priatej cakal dva a pol roka, no a teraz nelutujeme ani jeden. Proste a to, co sa ti teraz zda, ze nikdy by si neskusila, mozno raz skusis-ale to chce vsetko cas, kedysi by na mna moj priatel ani zdaleka nepovedal, ze budem taka divoka :DDD ako teraz... ale to je tym ako sa to vsetko medzi nami vyvinulo, ze sme sa viac spoznali atd... a cakal a nikdy nenaliehal.A ked sa teraz rozpravame, tiez som mu prisla zo zaciatku dost konzervativna. A teraz somrada, ze som taka bola(zas nemyslim, ze teraz som uplne ina, tiez mam svoje hranice)... vsetko chce svoj cas, potom uvidis na co sa citis... a pokial ta ma skutocne rad a berie tvoje nazory-pasujete si, tak pochopi...a pocka.a nevycita