Mam uzkost pri novom priatelovi...

Príspevok v téme: Mam uzkost pri novom priatelovi...
KatkaBr.

Dokonca 2 ci 3 krat som mala panicky atak..niekedy sa mi stalo,ze som sa uprostred noci prebudila,a chcela som odist,proste,nebolo mi tam dobre.S byvalym sa mi nieco take nikdy nestalo..boli sme spolu 6rokov,s tymto som rok,ale stravili sme spolu zatial len par noci,dokopy mozno 20 alebo 30.Nezijeme spolu este.Preco to tak je?Tiez niekedy sa citim,ako by som chcela od neho utiect a potom zasa mam taky akoby \'zachvat\'lasky,proste tuzim s nim byt navzdy a na druhy den je mi zasa mizerne a necitim sa s nim az tak v pohode..co sa deje??

dolezitost

Pri tom prvom si si odzila svoju silnejsiu stranku vlastnej osoby (muzsku) a pri tomto druhom si odzivas svoju zensku stranku plnu neistoty a istej bezmocnosti. Uz tie stranky len spojit...mozno by k tomu dopomohol tvoj TRETI, no mozno by si to mohla aj sama. Rozchadzat sa nemusis, mozno byt viac casu samu so sebou, nez s nim. Najst svoju vlastnu istotu. Potom ti to nebude musiet naplnat on a budete spolu zit spobodnejsie a viac si to uzivat. Teda teoreticky.

KatkaBr.

Presne.Tym cim ma pritahoval tym ma vhadzuje do neistoty.Najviac ma na nom pritahovalo ze je taky 'muzsky'..moj ex bol ako dievcatko..taky nevinny..velmi som ho lubila.Takze ja som si myslela,ze ak mam vsetko pod kontrolou tak by mi to malo dat ten pocit bezpecia,ako s mojim ex..unho som si bol atakmer na 100%ista,ze by ma nepodviedol,chcel si ma zobrat ;( a teraz toto..inak o byvalej mi povedal,ze bol s nou,lebo bola dobra a lepsiu nenasiel,Z toho mi bolo zle..vraj ju vobec nemiloval tak ako mna,preto sa s nou ani nezasnubil a s nou to bol len sex a so mnou to je milovanie,ja naozaj neviem,ci ma klame alebo nie ;(( uz to takto trva rok...a same hadky kvoli tomu vsetkemu,cim viac on trva na tom aby som mu verila,tym menej mu ja verim,je to ako zacarovany kruh...;(

dolezitost

Tym, cim ta pritahoval, tym ta zaroven vhadzuje do neistoty. Laska je taka, tam nemas takmer nic pod kontrolou a co mas, to sa stava nudnym. Mozno ta fakt prenasleduju aj vycitky, ze sa kvoli tebe rozisiel s tou jeho. Lidrom byt nemusis, staci, ak mu budes doverovat, co je asi trochu tazke, ked ti niekedy ublizuje slovne. On tu byvalu asi tiez dost lubil...a ty mu pomahas vysporiadat sa s tym. Tolko bremien, niet vam co zavidiet, no ak je tam nieco viac, co vas drzi spolu, sanca tam je aj na kludnejsie zajtrajsky.

KatkaBr.

nie,moj byvaly je iny..povedal mi,ze nikoho uz nechce..aj o tom pochybujem..kym si ho nejaka 'nechyti',tak to aj bude..KATTY ja sa bojim tohoto noveho..rozisiel sa kvoli mne so svojou ex po 5rokoch..tak ako ja so svojim po 6..proste mam strach,ze ci sa to nestane po case aj mne,..a on je iny..moj ex mal mna ako prvu..tento mal predo mnou dost..proste aj preto sa citim nesvoja..niekedy mal hlupe narazky,ale to uz sme vyriesili,povedali sme si,kto ma rad aky druh humoru a tak..ale proste necitim sa s nim tak bezpecne..on ma velmi rad aj druhych ludi,tj rad si pokeca s hocikym=aj so zenami a ja potom ziarlim,lebo tak to zacalo aj s nami v praci..proste nedoverujem mu..ja som skor introvert..a Matyo to zrejme vystihol az moc..nedokazem sa zmierit s jeho povahou..akoby sa snazil byt on ten 'lider'vo vztahu..viete co myslim..a moja reakcia po 6rokoch vztahu kde ja som bola tym tzv 'lidrom'je takato...;(

Matyo

Ale nič jej nie je, len si zvykla na toho dobráka, nechala ho a teraz zisťuje, že niektorí chlapi dokonca svojím partnerkám aj vynadajú ale to si musí vyriešiť sama.

dolezitost

Ked ho porovnavas s byvalym, mozno to v sebe (konkretne ten pocit bezpecia) nemas v sebe celkom zakotveny. Vravi sa, ze ked ma clovek vztah, ktory trval ucritu dobu, pos skonceni by mal sam aspon polovinu casu od rozchodu - aby to celkovo stravil a nepritahoval partnera s ktorym si bude riesit minulu stratu. Je dost mozne, ze prave zazivas taky druh vztahu a zrejme aj preto sa hadate? Mozno obaja citite, ze na seba nie ste pripraveni. Akasi nadej vas vohnala do vztahu, no ci vas v nom aj udrzi...

KatkaBr.

No my sme mali velmi tazke zaciatky a niekedy mi chyba moj byvaly priatel,on bol taky dobrak od kosti..nikdy na mna nezvysil hlas ani mi skaredo nepovedal a tento ano..aj som mu to odpustila,srdcu sa neda rozkazat..ale niekedy sa s nim kvoli tomu necitim v bezpeci,tak by som to vysvetlila,..necitim sa bezpecne..a chcela by som utiect najlepsie do narucia mojho ex,ja viem ze to znie zle,a neviem preco,,rozisli sme sa ako kamarati,lebo uz sme sa nepritahovali,zili sme ako brat a sestra,som nanho ale velmi naviazana..

kajka01

podla mna to nie je nieco dobre...mozno ho este dobre az tak nepoznas alebo nieco pred tebou taji ale tvoje podvedomie to vyciti obcas...