Zapal prinosovych dutin

Príspevok v téme: Zapal prinosovych dutin
akinom007

Dobre ranko prajem, poradte nejakee rady ako sa dostat zo zapalu prinosovych dutin bez antibiotik?
Nerada by som ich znova brala, mavam to dost casto naposledy v semptembri som musela koli tomu brat a atb.mi narobia vzdy kopec dalsich probelmov.
Dnes som sa zobudila s totalne upchatym nosom ale hlieny mi len zatakejau dnu, nie a nie von, neskutocne ma stipe a pali hrdlos toho, obcas mi vypadne hlas poradte ak mate skusenost co vam zabera na taketo problemy.

RNG

Inac upchaty noz a hlieny mozu byt aj nasledok vzdusnych alergii tj alergia na prach, chlpy, pel, plesnove vytrusy, na roztoce a podobne.Viac pozri cez google.sk pod rng alergie

Nela111

lady007
GSE/Citricidal vstrekovat do nosa? aj ked ho mam cisty, priechodny? Alebo to radsej uzivat vnutorne (pit)? Toto aj ta zmes BREATHE sa da kupit v lekarni?

lady007

Pri problemoch s nosovymi dutinami je potrebne v prvom rade 1-2 x denne nosne dutiny cistit /nosna krhlicka ,voda,himalska sol/
potom vstrekovat roztok GSE/Citricidal
odporucan vyskusat aj 100%prirodnu zmes BREATHE /zmes olejov/ na vonkajsie pouzivanie v okoli dutin ,na krku ,hlave tato zmes Vam uvolni bolesti .Samozrejme je velmi dolezita aj dieta a dostatocna konzumacie kvalitnej vody.
email:lady007sk@gmail.com

RNG

Zapal=infekcie alebo alergie. Pozri cez Google.sk pod rng alergie a tiez infekcie.Tam najdes, co treba brat a preco.Tj z pozicie potravinovych doplnkov, nie chemickych liekov.

Nela111

Prosim vas, co najlepsie pomaha na zapal prinosovych dutin?? Mavam to 2-3x do roka, niekedy viac bolestive, niekedy menej, doteraz sa mi najviac osvedcili tbl. AERINAZE. Teraz ich uz ale beriem stvrty den, trochu pomohli, ale stale citim dost tlak na cele, pri nose a pod ocami. Nos som nemala ani nemam upchaty, a mam len cisty vytok z nosa, aj to len niekedy. Pomohli by mi antibiotika?? Ak ano, ake? Alebo su zbytocne a len mi rozhadzu organizmus?? Po akom case by mi mal Aerinaze zabrat? Ak nezaberie, potom uz len ATB? Alebo mam vyskusat nieco ine? Pijem zazvorovy caj na litre, jem vela medu, cesnaku, aj ovocie, zeleninu, megacecko. Budem vdacna za kazdu (mudru) radu.

vitavi

Je potrebné všetky hlieny a hnis vylúčiť.
Podstatou nie je pozabíjať baktérie, tie nie sú prvotnou príčinou. Na príčine sú vzniknuté ložiská hlienu z mliečnych výrobkov, mlieka, tukov, sladkostí a bielej múky.
Takého ložiská sú živnou pôdou baktérií príp. vírusov, kvasiniek a p. ktorým sa v zahlienenom a prekyselenom prostredí mimoriadne darí.

Ak ich pozabíjaš, utlmíš zápal a vylučovanie hlienu, ale problémom bude ZOSTÁVAJÚCE LOŽISKO v tvojom tele, ktoré sa bude ďalej zväčšovať, alebo začne tvrdnúť. Bude základom pre cystu, nádor, alebo iný tuhý útvar.