Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

bellinka

chhhh,
ty musis byt nejaka dedinska sliepocka ked ti nezalezi na tvojom vzhlade, okej zdravie je najpodstatnejsie ...ale ty si asi davas na seba vrece , na tvar nic , niektore dievcata by sa mali fakt o seba trosku viacej starat

[zruseny12]

...vsetko prislo dobou,podla mna kto na to ma nech si to da robit,ved je to len jeho osobna vec...len mi niekedy je na smiech,ked si nejaka celebrita da plno plastik a potom ju ukazuju -AKA JE KRASNA-AKO DOBRE VYZERA VO SVOJOM VEKU- ATD.a pritom ma na sebe plno plastik...ale ak to dotycnej osobe pomoze,nech si robi co chce na svojom tele...

scania

podla mna ide skor o to aby nešlo o radikáílnu zmenu ale len o nejaký a vacsinou aj to ide o nepatrnu operáciu nič velké sa mi zdá,lebo koho z okolia so poznala a potom mi niekto povedaa čo si dala slecna spravit nič som si nevšimla ani nebolo vidno.Všiml som si že vacsion by som povedala skor atraktívnejšie zeny su so sebou nespokojné a kto raz bol už bude neskor pomýšlat že pojde opat, niečo si po rokoch nájde zas,je to o povahe.
Už by som v živote nešla a niekde som štatisky čítala ludia chcu naspat svoju vec počaseako aj ja.Je to asi o psychike,ked si predstavím vysoké sebavedomie žien kortým boh velmi nenadelil a sa cítia krásne.....a celým správaní ešte dávaju okoliu na javo že o sebe to vedia aké su krásne tak sa vidia,vec povahy.
len zriedkakedy sa dávaju ženy radikálne zmeny ako zoborová to je obrovský zásah prílišná zmena, podla mna mopžes pososbit aj velku sarapatu v spychike kym si na ten giga rozdiel zvykne aleo rolincová neustále doopravovaný nos, či Michael Jakson velmi neprirodzená tvár,črty tváre nejdu spolu

uhlie

darika,

vidim, ze potrebujes poradit. Ak chces tak si oblec saty s vystrihom a ak nechce, tak si ich neoblec. Co s tym maju muzi? To maju teraz zacat chodit s holym vtakom, aby si ich zeny vsimali?

darika

nie,ja si myslim,ze ked je zena rozumna,tak sa bude chlapa snazit presvedcit inak ako tym,ake ma telo.Ale su aj chlapy,ktori uprednostnuju viac to telo.Takze je to asi 50/50.Keby to zeny moc nezneuzivali,chlapov by to neprovokovalo.A keby chlapy nedavali oci do dekoltu,zeny by to prestalo bavit.Kedysi chodili zeny zahalene,bluzky pozapinane po krk,a aj tak boli vzacne.Lenze doba je ina a niekde to tak funguje.Cim menej,tym lepsie.

uhlie

darika,

to je zaujimave. Tak zeny nemozu za to, ako sa obliekaju, ale mozu za to muzi. To je ako keby si povedala, ze trava je preto zelena, lebo sa to kravam paci.

darika

uhlie
ja som len reagovala na ten prispevok,pretoze som si myslela,ze o takych pripadoch vies ty.Ja take nieco nepoznam,ale...byva to tak.Zeny si vecsinou myslime,ze viac presvedcime,ked budeme vyzerat co najlepsie.Ja osobne neuznavam co najmenej,mne sa pacia elegantne zeny typu bluzka gate,bluzka sukna,ale...niektore si tie bluzky odopinaju az prilis.Je to tak a s tym nic my zeny neurobime.Je to skor na chlapoch.Pokial budu chlapy viac sledovat dekolt ako,tak ho zeny budu aj vystavovat.Ja netvrdim,ze to robime vsetky,ale...je ich veeelmi vela.

rofl

uhlie to je extrem, aj ked to malo byt asi iba ako priklad. myslim, ze vyhrat takyto spor by bol problem. zeny to casto asi ani neriesia taketo situacie. a na druhej strane keby sa taketo spory rozmohli verim tomu, ze by sa nasla nejaka mrcha, ktora by to chcela zneuzit :)