fajka

cicus

marcos mas vlasne pravdu..ked nam sa to tiez paci a chceme to dlhsie...aby sme stoho aj nieco vobec mali..:)lenze mi baby (teda aspon vecsina co poznam a nechcem tymto ziadnu urazit) sme dost fajnove:D tak preto asi ta otazka co robit aby sa co najrychlejsie spravil...:)

marCOS

Moja ja niesom baba,,,thak si domysli,,,povedz mi,,,ak by ti mal chalan lizat kundu tak by si to chcela rychlo a moc si to neuzit alebo dlho a poriadne si to uzit,,,myslim ze o druhe,,,a tak isto chalani si chcu tiez uzivat,,,vies tak ti povym,,,mozes si dat aj male pivo,,,ale o com to je

fazik

no zo zaciatku sa jej to hnusilo, lae potom sa jej vsetko zacalo pacit a teraz sme spokojni obaja.veru paci sa jej vsetko a vie to uz velmo good. neboj ak s tym nemas skusenosti to nevadi casom sa naucis ako snurovat tenisky

cicus

fazik no mna by proste zaujimalo ako to vsetko prebieha...proste co mam pritom robit ako ho mam chytit a vsetko...a robis to svojej holke do pusi???

fazik

fajka je super vec, ked ma holka to vase nazyvane niekolko dnove obdobie postaci mi aj fajka, bo jej to ide velmi dobre a niekedy sa spravym skor ako pri normalno styku.Holky len sa ucte chlapcom sa to velmooooo paci