tento mesiac musim otehotniet ale ako?

Príspevok v téme: tento mesiac musim otehotniet ale ako?
zufala zena

Dobry den
Volam sa hana mam25rokov som5rokov vydata manzel ma takmer 30rokov mali sme uzasnywztah ale od zacĂ­atku roka sa hadame lebmo on si zmyslel ze chce dieta do swojej 30a tu bude mat w aprili wcera mi doniesol navrh na rozvod ktory da na sud ak mu do jeho narodenin nepotvrdim ze som w tom..
A ja netusim ako sa za mesiac da otehotniet.mavam nepravidelny cyklus 25-38dni,pred 4mesĂ­acmi som mala cystu na prawom vajecniku mala4cm uzĂ­vanim tiaminu praskla..
Poslednu menstruaciu som mala27.2 po 34dnoch..
Odvtedy mame sexualny styk
Kazdx druhy den ale mna to uz nebavi..poradite mi co mozem ete spravit?

erixa

No, myslím, že si si toto vymyslela.., ak nie, tak sa zamysli!!!, byť spolu bez lásky?, človek, ktorý lúbi, nechodí s podmienkou!! a takto..a čo ak on je neplodný??, chod a hladaj ďalej

13ema

Pekne Ty len podpíš, chlapov je dosť, nájdeš si nejakého rozumného.Ak nerešpektuje Tvoj stav je to .........

klára5

pri zamyslení nad tvojim problemom som naozaj nevedela ti co by som ti takého poradila, tak som sa na to opýtala muža kedy by také niečo urobil znie to: súril by som takto jedine keby som mal inú a teba sa chcel zbaviť a nedal by som sa odradiť ničím

tak podpíš a pretože to postupne nebude mať cenu aj keby si otehotnela a ostala by si sama , veď si mladá a a nevieš čo ťa ešte čaká možno 100krát niekto lepší ako on a kopa detí , ktoré budeš cez víkend rozvážať po babkach aby si mala chvíľu odpočinku

Ema132

suhlasim s anikam...ak si nerobis srandu a toto myslis vazne, tak nechapem ...nechapem..ako moze byt niekto takyto..? ved sa staci trosku zamysliet..ked sa sprava teraz takto, tak co, nabuduce donesie rozvodove papiere ak si nebudes chciet skocit z okna? mozes byt rada, ze sa ukazal v pravom svetle teraz, mas 25 a zivot pred sebou, tak si ho nezkaz kvoli takemuto...nenadavam..

anikam

ty mozes byt rada, ze si s nim doteraz neotehotnela a ze mozes od neho upalovat kade lahsie, lebo taky, ako on, si ta nezasluzi

agaven

inak jedna znama on bol podnikatel a mal zenu a ftajerku ta zena mu akosi nedala dieta a zrasu sa stalo ze ta frajerka otehotnela tka rada bola a už mali ist na rozvod a co sa stalo ze osud to tak dal ze ostala aj ta zena lenze nevedela ze je už mesiac tehotna aj ona tak rovod nebol ta frajerka sa rychlo snazila ako mi hovorila ostat s nim tehotna aby sa uz na zenu vykaslal no natesena bola a cakala a co sa stalo dozvedela sa ze on budu spolu a tak bolo on zije v rodinom dome aj s nou a dietatom jej ako frajere kupil v panelaku nejaku garzonku a co dalej no nic on ma zenu a s frajerkou ma už dve deti zije aj tam aj tam ale vic casu je zo zenou mne to ties vyzera akoby jej daval ultimatum bud alebo pojde za inou co dokaze skor ostat tehotna ako ona

marullka

zufala zena,taketo reakcie si necakala,ze.Ale najlepsie pre teba bude zobrat nohi na ramena a utekat....strasne daleko od takeho vola.

mačička 77

povedz svojmu mužovi že otehotniet sa neda na povel ale treba počkat niekomu to trva rok aj dlhšie a čo ste robili 5rokov nespali ste spolu alebo čo a ked to nepochopi nestoji ti za to a ten rozvod mu podpiš!

agaven

ved to mozes mat aj plodak aj tak neostanes preto je to osud aj kupis ovulacny test aj teplota bude 37.2 aj tak neostanes preto ano ideme na telo a isto sotanem hehehe nie je to tak