Holenie intímnych partií

Príspevok v téme: Holenie intímnych partií
AH

Vždy,keď sa snažím si oholiť intímne partie,všetko tam dole sa mi vyhádže vyrážkami,aj keď som použila kopu prípravkov.Keď som bola nedavno na operácii cysty,sestričky ma deň vopred na tu operáciu pripravovali,a tak mi poriadne tam dole všetko oholila.Chvíľku predtým,ako začala holiť,moju pokožku potrela nejakou tekutinou a moja pokožka sa vôbec ale vôbec nezapálila.Neviete niekto,čo je to za tekutinu?

akinom007

Ja sa nevyhadzem VOBEC, ked sa holim vylucne NASUCHO, vzdy novou zlietkou ktoru pozijem len na tu oblast a nasledne dam detsky puder a NO PROBLEM. a hlavne neholit denne

akinom007

Ja sa nevyhadzem VOBEC, ked saholim vylucne nASUCHI, vzdy novou zlietkou ktoru pozijem len an tu oblast a nasledne dam detsky puder a NO PROBLEM

ANTYlopa

dobre a teraz odznova štýl holenia by mal byť do smeru ak sa chápeme... lebo toto sa stáva ľuďom ktorý sa holia do protismeru... a to nieje dobré to vám nepomôže ani svätená voda ak to takto robíte... :)

User_37597

no vidim ze nikto to nerobi ako ja :D
tak teda ja si ju neholim :P
ja si ju pekne prejdem zo strojcekom(nadstavec na strihanie nie depilovanie) a potom vrchom co striha chlpky do hladka ;)
a mam po probleme..niesom ani vyhadzana a nemusim davat peniaze na ziletky :D

majken

myslím že vyrážky na intímnych partiách žien po holení su velký problém a to u vačšiny asi... ja som pouzila alpu a olejček z oriflame Tea tree... pomohlo to.. na noc som dala široké nohavice... rano puder :) dva dni to bolo ok ale potom zacali chlpky hromadne zarastat... ale na jednej stranke som citala ze nejaký krem alebo mast balea s aloe vera je dobrá ale nevedela som to zohnat a ze zas zinková mast je super a ucinna.. zajtra ju skusim a uvidí sa...vyskusajte za to nic nedate... ale u kazdeho je nieco ine ucinne ja zas hladám zas nieco nové a ucinnejsie.. dámy mate nieco co zabralo aj u iných? :)

skodafa1

myslim ze ked si na nej nechas male chlpky nic tym nepokazis a urcite ta ziadny chalan za to nevysmeje ... takze sa netrap holenim na hladko ... 2-3mm chlpky su na nej krasne

akinom007

Ja si holim intimne partie cca 2x za tyzden cez zimu, v lete aj castejsie, a NIKDY som nemala problem s cervenymi pupacikmi, vyrazkami ,svrbenim, zacervenanim a podobne.
Holim sa takto: VZDY POUZIJEM NOVU JEDNORAZOVU ZILETKU NA HOLENIE INTYM.PARTII, holim sa NASUCHO bez peny , mydla a pod. A po oholeni si tam "nacapem" :)) riadne vela detskeho pudra.
Obcas pouzijem na holenie Lactacyd ale vtedy to neni ono.Vtedy sa neoholim dohladka lebo to smyka:D

moob

No v nemocniciach sa casto pouzivaju na dezinfekciu pred operaciou tzv.kvarterne amoniove soli,tvoria slabo zlte roztoky,takze dla mna to bol najpravdepodobnejsie Septonex plus,menej casto sa pouziva tinktura Ajatin..