Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

AiksaS,

Ked to mas v takomto stave tak utekaj k doktorke. To budes mat asi fakt mensie cislo. Dovtedy si to nejako kludne povol, nech mozes dychat :)
Drzim place ;)

AiksaS

Zeny ja uz neviem co mam robit.
Korzet ma tlaci tak, ze mam modre rebra a tak malo kyslika, ze pocas dna odpadavam. Nedokazem sa nirmalne nadychnut.
Chrbat mam zdeformovany, kvoli tomu korzetu, je to katastrofa. Tiez ma napadlo, ze asi mi mala dat vacsi korzet... Je to brutal.

LiluM3

aiksas
Ahoj, ja som vyše mesiaca po opke a stále musím nosiť sťahovaciu podprdu. Ako už tu bolo spomenuté, je to kvôli tomu, aby sa prsia nezdeformovali. Ja som si po troch týždňoch síce kúpila podprdu s kosticami, ale len z mojej nedočkavosti, podprsenka mi síce sedí ale ovela lepšie sa cítim v tej sťahovacej, je pohodlná. Prvé dva týždne ma síce brutálne tlačila, ale potom to prešlo a teraz je to fajn. Tiež sa čudujem, aké zvláštne pochybné praktiky má Tvoja doktorka, keď Ti radí niečo, čo Ti môže dosť uškodiť. Rozhodne ju v tomto nepočúvaj, aby si jedného dňa nelutovala. Vydrž ešte v tej pooperačnej, to ťahanie prejde a bude to fajn :) mňa po troch týždňoch už nič nebolelo ani nič, akurt sledujem ako sa mi stále formujú a je to čoraz lepšie. Tak Ti držím palce, bude to už len lepšie a lepšie :)

lauritania

JANA40 - mne doki tiež navrhol 380ml , povedala som že určite nie pod 400ml. 95% báb piše že pod 400ml určite nie . a tak červeň rozhodol 410ml . týžden pred opkou som šalela aby neboli bomby , no vdakabohu som to nezmenila na 280ml a to potom povedal aj doki , že ešteže sme dali tých 410ml ! medzi 380ml a 410ml je minimalny rozdiel , len 30ml , čo nie je ani poldeci .... takže určite chod do 410ml. ja nemam žiadne velke prsia , ale uplne primerané k postave. trojočky . myslela som že budu štvoročky ...

cuculka

aiksas
ahojko ja som rok po opke.. ak ta tak strasne boli stahovacia skus sa doktorky opytat ci ti neda vacsiu, asi ti zle zmerala hrudnik ked ti dala taku malu stahovacku, ale ja som mala podobny problem, podprda mi urobila az zarezy do krvy, no aj tak mi nedovolil ju davat dole. Neviem po 4d by som absolitne neriesila inu podprdu, prsia sa formuju a moze sa ti stat ze sa posunu, zmenia tvar a budes nestastna. Okrem tvojej doktorky ziadny iny lekar nedovolul nosit kostice po 4dnoch. mne dkkonca zakal ju prvy tyzden rozopinat a musela som ju nosit 6t. Az potom mi dovolil kupit podprdu a aj to bez kostic aby nestlacili na jazvy. drzim palce v uzdravovani ale ja radim nosit aspon 4t stahovacku tak ako my vsetky:)

JANA40

Lauritania - jednu fotku som už raz poslala - súčasné. Budúce - môžem poslať až ked budu :-)
Ja mám 162cm a 55kg a momentálne pod prsiami 75 a cez 86C. Ešte teraz v utorok môžem povedať posledné slovo - či 410ml stredný profil alebo 385ml vysoký profil eurosilikony. Neviem si to ani predstaviť, ktoré ako budú vyzerať. Len na jednej dievčiny som videla 410ml a zdali sa mi dosť veliké.

lauritania

JANA40 - ja mam 410ml , vysoky profil , zaklad boli prazdnejšie dvojky a ver mi že nie su velke , su uplne prirodzene k postave , mam 166cm/58kg .... kludne by som uvitala minimalne 500ml , no už je neskoro ...

do galerky sa nedostaneš , iba ked napises meil na galeria@zoznam.sk a prispeješ svojimi fotkami , vtedy ti zajačik vytvori album a da pristup k nam všetkym

JANA40

Ako sa dostanem do galérie. Mám termín za týžden v BB a vybraté eurosilikony 410ml stredný profil a stále mám strach, že budú priveľké.