Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela1985

MirusQa555
Dakujem krasne za info, urcite budem konzultovat s nejakym lekarom, este si popytam znamych referencie na oboch lekarov a pojdem... bojim sa, ze sa zle rozhodnem, ze nebudem spokojna :(

Smejo251
Aj Tebe dakujem, tiez sa nakontaktujem na tuto lekarku, dufam, ze v KE su kvalitni chirurgovia ... a fotky by som si rada pozrela, pomoze pri rozhodovani no neviem ako si ich tu pozriem :( a popritom citam, ze dievcata maju fotky, ktore si spristupnuju no neviem kde, prosim ponaviguj ma :( dakujem.

Rada by som si pozrela pracu plast.chirurgov na uz odoperovanych spokojnyh zenach - znie to sice divne heh :) ale neviem nikde na nete najst nejake fotky od lekarov z KE :(

anetka7

Ahojte,tiež plánujem v blízkej dobe podstúpiť augmentáciu, vzhľadom na moje poklesnuté prsia asi nebude možné bez modelácie vložiť implantáty pod sval. Má niektorá z vás anatómy pod žľazou, prípadne uložené subfasciálne (pod blanou pokrývajúcou sval)? Nedôjde príliš rýchlo k poklesu? Plastiku chcem podstúpiť v KE, rozhodujem sa medzi Mudr. Švehlíkom, Mudr. Hudákovou a Mudr. Olegom Turkinom, neviete poradiť?

Susy1982

Quixx

Ach jaj ti muzi...,ja osobne si myslim ze tie odhovarania castokrat su aj o tom ze muzi maju strach ze zrazu sebavedomie stupne a budeme ,,mudrejsie,, o tom ze budeme lepsie vyzerat ani nehovorim ,je to iba prechodny strach zo zmeny, ziarlivost ved ked je zena emocionalne zrela a ma aj po detoch ,preco by nemohla sa dobre citit vo svojom tele?...mne ta opora velmi chybala kedze som v tom case nemala nikoho ineho pri sebe a ani nikto z mojej rodiny to nevedel...,trpezlivost sa oplatila a je vsetko ok..inac aj moj povie ze su velke a mne sa pri tom zdaju ,tak ze kludne by mohlo byt aj o 100ml.viac....Dolezite je ze op sa ti vydarila a ze si spokojna..

assaabloy

quixx
ahoj chcem sa ta opytat ako velmi sa zmenia prsia uz so silikonmi po tehotenstve. ja este deti nemam a mam obavy ako velmi to potom zmeni, ci budem musiet ist znova na operaciu? mozno to je u kazdeho individiualne. ako to bolo u teba??? katka

Nena1

solnicka1
Áno, po 2 týždňoch som išla v poho do práce. Sedím ale za PC, takže žiadna fyzicky namáhavá práca...

solnicka1

Pri saunach je nejake obmedzenie? Viete o tom niekto nieco? Zimu si bez sauny neviem predstavit: (
Nena1
Dakujem, ty si bola uplne v poho po dvoch tyzdnoch?