Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Angela3531
cvicim len brucho, nohy, chrbat teraz....este ruky, prsa som nechala tak, ked ma to boli. ALe v pohodke vsetko aj brusaky mi idu. Nejaka holka spominala, ze sa jej brusaky nedali, tomu nerozumiem aleje to fajn. Kontrolu mam vraj az o rok, v pripade tazkosti aj skor. Ja uz spim len na boku. Hned po kontrole po 6 tyzdnoch som zacala na boku a to mi je najpohodlnejsie...ale uz spavam aj na bruchu,pripadne ked sa opalujem na bruchu tak sa to da v pohodke ale nie dlho, pak ma to tlaci.

Angela3531

Luca123. Tak uz cvicis aj cviky na prsia?mne by sa zisli brusaky pocvicit,brucho som mala po narkoze strasne dlho nafuknute neviem sa dockat kedy pocvicim,ale este radsej neskusam.Inak sa citim super,ani neviem ze ich mam kym sa nevyzleciem,akoby som sa s nimi narodila,snazim sa spavat na chrbte,ale niekedy sa precitnem a som na boku,snad to nevadi,ale nic ma ani netlaci,uz sa neviem dockat kontroly...potom su etse ako casto kontroly neskor?

Luca123

Angela3531

no ja mam zas pocit, ze na foto su mensie ako nazivo :) alebo to divno asi fotim alebo co....no ja si pisem s tym mladym, ked mam problem alebo tak. Tu tomu moc neverim, lebo kazda mi ine rady od lekara a dost sa viem vyplasit, tak radsej ked tak pisem aj jemu. Ale tak to som pisala asi dvakrat. Zas ho necem otravovat vzdy ked ma cosi pichne :) DNes som bola v posilke a uz to prso dost citim, asi si dam pauzu aspon den dva ...

Angela3531

Luca123. Ja mam tiez gulate...na fotkach vyzaraju ako kvapky,ale aj vacsie ako v skutocnosti...tiez sa mi zdaju uz mensie,ako na prvej kontrole,ked som ich prvy krat videla,teraz 17teho idem na druhu kontrolu...som zvedava co povie...inak sa mi pacia,som spokojna,len by sa uz nemuseli zmensovat...tak nas zlaty pan doktor je aj na FB?

Luca123

Angela3531

Dakujem pekne....som spokojna veru,len ma teraz trosku trapi bolest mala ale hadam to bude ok. Aj doky mi dnes pisal na fb,ze je velmi spokojny aky je konecny tvar,tak ma potesil. Veru sa mi zdaju trosicku mensie nez po prvych dvoch tyzdnoch ale stale pocuvam,ze su akurat. Ked si dam taku light push up,tak aj priatel povedal,ze je to uz max hranica co je pekne a co je mega...ale ja som schpna vsetko. Tiez som sa bala ist na 450 ale podla mna je to ok teraz ;) musim kuknut aj tvoje foto

Luca123

Angela3531

Dakujem pekne....som spokojna veru,len ma teraz trosku trapi bolest mala ale hadam to bude ok. Aj doky mi dnes pisal na fb,ze je velmi spokojny aky je konecny tvar,tak ma potesil. Veru sa mi zdaju trosicku mensie nez po prvych dvoch tyzdnoch ale stale pocuvam,ze su akurat. Ked si dam taku light push up,tak aj priatel povedal,ze je to uz max hranica co je pekne a co je mega...ale ja som schpna vsetko. Tiez som sa bala ist na 450 ale podla mna je to ok teraz ;) musim kuknut aj tvoje foto

Mona6

Ahojte dievčatá,
Takze moja kontrola včera ok, som 12 dni po opke, 3 týždne od opky mozem už nosiť podprsenku normálne - nie športovú ani vystuzenu, na noc sťahovanie pooperacnu. Po 6 týždňoch od opky už môžem všetko , že 6 sty týždeň je prelomovy.
Videla som si prvý krát prsia, ešte sú opuchnute a neurciteho tvaru;) . Obliecť a pichat ešte môžu dlhšie..

assaabloy

ivetka58
Ahoj mas pravdu, neviem sa dockat ...este triiiii mesiace presne 09.10 je operacia. co dovtedy budem robiiiit :)
citat tu forum a zbierat info a pozerat fotky a tisko zavidiet vam dievcatam ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk