Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Mona6
v tom pripade mas suepr svokrovcov a asi aj rodinu celu oolo seba ,co ja nemozem povedat :(,no mam svojho manzela,syna s priatelkou a dceru s manzelom ,nevymenila by som ich za nic,mam aj maminku a tatka na sk ,oni nevedia nie preto ze by boli proti ale rpeto ze sme daleko a poviem az ked ma uvidia nechcela som to rozoberat cez pc ,a prirabat starosti ked som isla do nemocnice a potom marodila

Mona6

Iveta 58
Je super mat v chlapcovi podporu:)
Ja som najprv mala zábrany povedať to svokrovcov, ale potom som si povedala že je to moja vec a napodiv to zobrali super, dokonca si zobrali voľno na stratené malých deciek:) veľmi ma prekvapili podporou

Mona6

Ivetka58
Snažím sa. dokonca manžel s malými deťmi sú u svokrovcov až zajtra dôjde, a ma cely týždeň dovolenku aby mi pomohol:)

ivetka58

Nena1
tesim sa s tebou :)
zajtra po rpaci hned pokukam, urcite su krasne tomu verim :)
ako dlho si sa pohravala s myslienkou dat si silikony?

Nena1

ivetka58
ďakujem! Bradavky vôbec neboleli. Mňa celkovo opka veľmi nebolela. Keby som mala ísť znova, tak nemám problém. Najhoršie to bolo len s chrbticou. Vôbec som nemohla spať. Dnes som poslala nové fotečky, tak zajtra asi budú v galerke. Strááášne sa vytešujem aká som teraz cica-mica :D :D :D