Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

saska_k

michala1212 Ja mam vysku 160 a vahu 55 Ked mam podpiru s vypchavkami, tak sa mi zdaju byt celkom fajn, ale ked mam normalnu podpiru, alebo plavky, tak su male.
michala1212 takze ked mam 290, tak musim mat nad 400? to uz bude bomba, take nechcem..ja by som si aj dala 400 ml, no neviem, ci to uz nebude velke. a take sa neda, ked to nie je o 150 ml, väcsie?
Inac som si davala robit v Budapesti a tiez idem tam robit, lebo to bude lacnejsie u nho, ked pojdem znova tam

Mona6

Nena1
Ďakujem krásne, ukludnila si ma. Som sama doma, deti s manželom dôjdu až zajtra a nudim sa tak sa len sledujem:(

Mona6

Baby ahojte, poradite mi prosím niektorá? V ľavom prsníku sa mi to prelieva( vraj to je ok) ale ja mám pocit, že má mi akoby prelieva nejaká tekutina c celom ľavom boku v bruchu a mám pocit, že som strašne nafuknuta:( nikdy som take brucho nemala, môže to byt, že sa menej hybem? A dnes má boli prsnik, ktorý bol včera ok, môže to byt tretí deň po opke?

Titten

strasne vela zavisi od zakladu samotneho. Jedna, co tam nema nic, len rebra tak inak bude s 350ml vyzerat ako ta, co mala aspon A-Bcka svoje...
Rovnako obvod samotneho hrud. kosa. Kto ma aspon 75 a viac cm, tak 350ml vyzeraju mensie ako ked ma 350ml baba co ledva 70cm ma na obvode hrud. kosa.

K otazke, ci ist z 290 na 350ml by som tiez sa priklonila, ze je to minimalny rozdiel a ked si neni s 290ml spokojna a zdaju sa ti male, tak aspon o 400 by som uvazovala, alebo ako radil mudr cerven. Premysli si to este dobre a prekonzultuj s lekarom

michala1212

baby,
poculi ste o popradskych klinikach

Meleté s.r.o alebo MUDr. Eva Potocká CSc. ?

nemate niekto skusenosti?

michala1212

saska

ahoj,350 su male,citala som clanok od Cervena,ze ked vymena tak,min. rozdiel medzi implantatmi ma byt 150ml aby to bolo vidiet.
kam ides na vymenu? ja by som tiez chcela ist

ivetka58

MirusQa555
mesiac som nerobila nic ani len nevysavala len nachystala papat rodinke ,odpratavala riad ale ostatne robili za mna nasi a po mesiaci sup do rpace a tempo plny vykon ako pred operaciou

ivetka58

MirusQa555
dnes je lepsie ,spala som celu noc,dam si teraz par dni zas off a potom si budem opatrtnejsie v rpaci ak sa to vrati zavolam mu ,dufam ze uz bude vsetko ok ...uz sa nebudem nahanat ,pekne pomalicky praca neutecie :D

MirusQa555

Ivetka58

No mozno ze si sa pri praci presilila,alebo neviem.
Skus brnknut doktorovi,uvidos co ti povie,budes mat vatsiu istotu;))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk