Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

ahoj babenky
som 4 tyzdne po operacii a lavy prsnik ,vlastne bradavla ma pobolieva na dotyk,je to normalne?Pravy ani nevie ze bol operovany a ten lavy sa mi zda aj pripuchnuty a aj nejaky dost citlivy :(

so.nickaa

Nena1

Fuuha dost..no ja tam mam 4 plavkove vrchy a 4 spodky, uterak, kryt na telefon a bronzer..mam sa naco "tesit" :(

menndy

ALL

ahojte kocky, prosim vas chcem sa vas spytat , ktore mate uz po operacii a rez pod pazuchou...na jednej strane dam v poho ruku hore.. no druha strana ma taha, nemozem ju dat tak dobre hore.. resp. mi to nedovolia jak keby tie stichy.. neviete mi povedat ci to je normalne a povoli to???

Nena1

So.nickaa
Ja som teraz objednavala nejake veci z VS. Prišiel mi mail z Viktorky, kde bol link na uhradenie cla kreditkou priamo na nete v eurach. Balik prišiel potom už priamo na poštu!

assaabloy

All
Ahojte ...je tu niekto kto ma termin u pana dr. Cervena v BB 02.oktobra??? to by bola asi nahoda tu niekoho najst..ale potesilo by :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk