Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vavacka1

solnicka1 no bude to pol roka na foto to neni až tak vidno lebo sa musim prehnut dopredu ale ked stojím v klude rovno tak pod bradavkom mam také mäkké miesto a je vidno že tam impl. chýba a je to vidno hlavne z boku a ked sa prehnem skusim poslať fotky stále som čakal že to klesne a dúfala ale už to lepšie nebude

solnicka1

So.nickaa
ano, aj ja som to tu viac krat citala od bab, ze im to tam zblnkoce: )) tak to asi naozaj nic vazne nebude...

solnicka1

Vavacka1,
a to sa ti ako dlho po opke stalo? Lebo na fotkach nie je nic take vidiet. Mas implose pod svalom asi ze?

milatka4

so.nickaa
nemusíš stresovať, nie je to nič, aj ja som to mala v ľavom prse. Kamoška tiež. Také žblnkotanie, aj nahlas sa to dalo počuť ako voda v topánke pri chôdzi :-), dosť nepríjemné to bolo. Tiež som to mala cca 2 týždne po opke, aj som volala vyplašená lekárovi. Že to si implantát "hľadá" miesto a keď sa usadí, tak to prejde. Aj mi to po takých 2 týždňoch prestalo.

vavacka1

Ahojte baby dlho som tu nebola predtým som mala nick mravcadlo ale neviem sa tam prihlásiť
Chcem sa spýtať myslíte že sa dá reklamovať ked mám dvojité prso a podla mna doktorka zle odhadla situáciu a bola potrebná aj korekcia ktorú ani len nespomenula?

vanes

Viktoria 21 no ja mam polytechy,a maknu mi dost rychlo aj ich dam pekne k sebe, sprchovanie mne povolil pri druhej kontrole.neboj budu maknut aj tebe chce to len cas.

so.nickaa

ALL

kočky, som skoro dva tyzdne po operacii, bolesti nemam ziadne uz asi tyzden ale jednu vec som dneska spozorovala, tak mi s tym snad budete vediet pomoct. Prala som si dneska ten korzetik, lebo uz to bolo vazne nutne, takze som bola "naostro" sprchovala som sa, umyvala si vlasy, neviem dokopy asi 20minut.
Potom som si dala sportovu podprdu a korzet na susiak. Ta sportova podprda mi drzala fakt dobre prsia bola tesna lenze teraz ako som si dala spat korzet mam pocit, ze v lavom prsniku sa mi ako keby nieco..ja neviem pri pohybe rukou ako keby som tam mala vodu, alebo sa mi tam nieco pohybuje. Proste taky divny pocit, nemala som to predtym.
Je to normalne podla vas? mala ste to niektora? Mohlo to sposobit to, ze som nemala dlhsie korzet? Dakujem za kazdu odpoved, velmi by som nechcela mat komplikacie:((

viktoria21

Ahojte dievcata,
ktore mate silikony Mentor a ste uz dlhsie po operacii?Doktor mi povedal,ze Mentory si vyborne chranene,len trosku tvrdsie ako ine silikony.Ja by som chcela vediet,ci aj Mentory po case viac zmaknu a ci casom sa trosku bude dat s nimi hybat?Som 19 den po operacii a stale ich mam take tvrde,pevne.Skusala som si ich dat k sebe aspon trosku,len to vobec nejde.Jasne,ze po takej kratkej dobe s nimi nemozem hybat,ale tak po niekolkych mesiach hadam ano,ci?

viktoria21

vanes
Ahoj Vaneska teraz som 19 den po operacii a aj ja sa citim uz super,tiez bolesti nemam ziadne pichanie tak skvele.Mozno este trosku pri tom stavani ich citim ani az tak tazke nie su mi.Mas pravdu zlepsuje sa to.Inac aj ty mas mentory?neviem uz som zabudla presne ake to mas.a chcem sa ta opytat ci ti uz maknu,lebo stale ja ich mam take tvrde.len dufam ze mi viac zmaknu:Da presne to teplo strasne daco a uz ti povolil doktor sprchovat sa vsade?mne este nie a to som mala uz druhu kontrolu:)