Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

so.nickaa

ahoj ja mám od nich vrch velkost M typu bandeau a je mi to malé, takže tie baneauky určite väčšie treba, ale mám aj také trojuholníčkové a tie mám zase M velkost a sú mi dobré..len bandeauky treba určite väčšie...cez prisa mám 92 cm a nosím D košík

zoe23

Jany7543

este vacsie chces? :) podla mna takto ich mas super, na tychto poslednych fotkach mi pridu uuplne ako okruhle.
Dobre ze si dala aj foto zboku, aspon mam predstavu ako vyzera pri anatomoch profil 6cm.
A citit ze mas niečo cudzie v sebe, ci ani to nevnimas? ja uz by som mala prestat nad tymi prsiami rozmyslat, lebo mi uz same blbosti napadaju...

angie77

Mona6

ahoj ja mám 370ml, mala som že velmi slabé Ačka pred tým, tiež po kojení a teraz mám cez Prsia 92 a nosím 75-80D obvod pod prsiami mám 73

Mona6

Ahojte baby, som tu dnes prvý krát, o týždeň mám opku v BB a som strašne nervózna, milión otázok....
Mám slabšie A a lekár mi odporučil 370ml anatóm. Neviete mi niekto poradiť aká veľkosť by to mohla byť po opke? Budú mi upravovať zároveň aj dvorce, pretože po troch kojeniach mám prsia naozaj prestrašné- vlastne sa to ani nedá prsiami nazvať...

so.nickaa

ALL

teda mam na mysli znacku VICTORIA'S SECRET. Mate niektora skusenosti s velkostami ich plaviek? lebo mne vyslo podla merania ze vrch mam mat 34B..a pritom C podprsenka mi je mala..moze to byt? Ci v plavkach je to inak ako v podprsenkach? Prosim poradte mi ak niektora viete, postovne je tam dost vela, chcela by som aby mi to sadlo :-/

so.nickaa

ALL

Kočky ako to riesite s plavkami? Ked nosite cojaviem podprsenku D plavky si kupujete Lka? alebo o cislo mensie?
Lebo niektora kocka tu spominala ze je lepsie mat o cislo mensi vrch..a kedze si chcem plavky objednat cez net..neda sa to skusat:-/

so.nickaa

MirusQa555

Dakujem pekne, veru, doktorko je kuzelnik:))
Nezachytila som sice ku komu ides, ale neboj..urcite to dobre dopadne:)

Matulka23

anonym76

Ahojky :) v papieroch mám napísane toto:
Mentor 295ml, Medium Height, Moderate Plus Profile, anatóm, pod sval, prsnou ryhou.... inak na fotke v galerke mám napísané 395ml je tam chyba to by som mala riadne bomby :D mám teda 295ml :)

Inkaa

Kocky po akom dlhom case vas prestal boliet chrbat a kedy ste boli uz vystrete?Ja som tyzden a pol po operacii a chrbat a strasne boli.Vystriet sa nemozem,lebo ma stahuje ta podprsenka.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk