Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

MirisQa555
Ja som bola pri dr. Mládekovi v NR, o Svehlikovi som nepočula.
Najviac je tu asi "červeňoviek" :) to sú od dr. Červeňa, takže ti asi neporadim

MirusQa555

Prosim vas mamla by som este jednu otazocku daval si niekto robit prsia pri MUDr.Svehlikovy a ak ano vieme mi povedat nazor??Prosim poradte

bibi13

Titten

Ja som bola cela zalepena, tak teraz ked na seba pozriem strach a hroza..;))) a svrbii to aj pod podprdou..xi..
Manzel mi dnes pozera na cicky, ruky nazhavene zatial na par centimetrov od prs a hovori mi: juuuj, ty budes este banovat, ze si si ich dala spravit..;)))))

Titten

Sprcha za mnou, muz nespustil oci z cecul.
konecne cista, len bradavky sa mi podrazdili a stipu ma. Asi nejaky lanolinovy krem kupim, co som pri kojeni pouzivala.
no a modriny som objavila dost aj po bokoch.

Titten

Bibi13,

mna odmalovali od fixiek este na sale ja uz som nic na sebe nemala pokreslene.
inak cistia to liehom 60% z lekarne. Mne to tym na konzultacke doktor ocistil.

bibi13

Vanes

Ja som tam mala byt na siedmu a zacali okolo osmej.. neviem kedy ma zobudili, lebo som potom este zaspala, ale myslim, ze som manzelovi pisala okolo dvanastej.. nedavaju naladovku.. nakresli si ta doktor, ides na salu, lazkas si a za par sekund o sebe nevies..;)

vanes

matulka23,bibi13 daujem vám velmi pekne za povzbudenie ste strašne zlaté, snáď to dopadne všetko ok.a dávali vám aj náladovku alebo nie. ja tam mám byť o ôsmej ráno, neviete kedy ma potom budú operovat a zakoľko sa asi tak preberiem, či budem vôbec schopná hňed zavolať manželovi a dcére.