Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

arara
Ja mám vkladané imploše cez dvorce. Možno aj preto som už na 6. deň mohla umyť vlasy. Ruky dvíhnem, ale nie moc vysoko. Každý deň ma to pustí viacej. V podstate nedvíham ramená, len ruky jemne nad hlavu. Chvost z vlasov ešte neurobím. Proste riadim sa pocitom a hlavne šetrím si svoj národný poklad :D

Nena1

All
Ktoré ste po opke. Dnes som si na noc dala na seba tenké bavlnené tielko a na to nahodila skafander. Spalo sa mi oveľa lepšie! Už to tu niekto písal, tak som to vyskúšala aj ja. Mne hrozne vadí ten silónový materiál, z ktorého je skafander ušitý. Tak len toľko...

lluciaa1211

All
Ďakujem, že tak rýchlo reagujete :)
Snažím sa maličkú dvíhat čo najmenej, na ruky ju neberiem vôbec, len tak vložiť ju niekam (na postel, do auta). Dávam si pozor aby ma nekopla, lebo je dosť akčná :)
Musíme ešte jeden týždeň vydržať a potom zase príde mamina-môj pokladik :)
Chvíľku som aj ľutovala že som s operáciou nepočkala ešte rok, ale s deťmi je to asi jedno. Aj o staršie sa treba rovnako starať, aspoň je teraz ľahšia keď je menšia.
Neviem čo písala Angie77, musím sa k tomu vrátiť...

arara

Nena 1
ahoj, ja tiež možem od pondelka normálnu podprsenku na deň, ale ešte sa na to necítim, ale asi si jednu predsa len kúpim, lebo nie pod všetko sa skafáč dá ukryť. ja mám pás preto, lebo mi ich doktor vraj dal vyššie a teraz mi implose odstávajú od hrude.ale ze vraj výsledok bude super tak uvidíme.
Ruky už dvíhaš v pohode, lebo ja mam stále pocit že ma pod pazuchami ťahá.

Nena1

arara
Ja som tiež 3 týždne po opke ako Ty. Pás som vôbec nedostala a to mám guľaté, 410 ml imploše. Mne doki povedal, že po 3 týždňoch môžem na pár hodín aj nahodiť riadnu podprdu, tak si myslím, že ak ten pás na chvíľu zhodíš, nemal by to byť asi problém. Ale tiež mi doktor povedal, aby som si podprdu kúpila max. jednu, pretože veľkosť sa ešte môže zmeniť, keďže prsia sa ešte ukladajú a menia tvar. Tak po 3 mesiacoch by mali mať definitívnu veľkosť. Zatiaľ ale aj tak chodím všade v skafandri ;-)

Titten

Lluciaaa1211,

tazko u teba radit, lebo 13mes dieta je este tak male, ze neviem si to predstavit nezdvihnut ho vobec. Ved moje obe kocky vtedy len zacali chodit, cize este nemotorna chodza, trebalo ich dvihat furt. Odvtedy mam bicaky lepsie ako z ciniek :D:D

Hlavne pomalinky a opatrne, lebo nemas velmi navyber podla mna. Drz sa.

milatka4,

ty si kedy bola? Stredu, ci stvrtok?
Ak nepomaha FLector skus ine analgetika, mne flector zabera vyborne a na dlho ako Matik8 pise.

Ja som asi dnes mala take krizovejsie rano, aj ked nic hrozne, ale tazsie sa mi vstavalo, trochu sa mi hlava motala, tlak sa meni a zas v ponozkach ho mam. Ako som vstala, trochu viac ma prsia boleli, najma pod pazuchami mam tlak a zbokov, akoby mi skafac bol tesnejsi este.
Inak ma aj svrbi medzi prsiami aj rany, asi sa to hoji, dufam.
Ale dala som si rano flector a odvtedy dobre, prave dovaram obed a ideme pre deti. Moc sa na ne tesim

Titten

arara,

podla mna na chvilu mozes, ale kedze sa tym nejaky ucinok chce docielit, tak co najviac ten pas nos ako doktor kazal.

barboraF,
citam, ze uz aj skorsi termin ti Jany ponukla, ja samozrejme nemam problem niekomu posunut ten posledny novembrovy, ale ide len o konzultacku, aby sa niekto netesil, ze opka.

Matulka23,

som soknuta, to Hedera, ci Racz?
Ja by som skor cakala normalnu odpoved, ze viete pocas zakroku sa ukazalo, ze by to zlaza neprekryla, tak jedinym riesenim bolo dat implos pod sval, ale nie hrat mrtveho chrobaka a este debila z pacientky robit, ze o zlaze sme sa predsa nebavili. Toto by sklamalo kazdu, uz len nech sa ti to pekne hoji, budes spokojna.

arara

ahojte baby, som skoro 3t po, doktor na prvej kontrole povedal ze ja pas budem nosit dlhsie teda mam ho nosit aj teraz. Myslite ze ho na nejake 3-4 hodinky mozem zlozit, ked uz som tak dlho po. Chcem ist do mesta na podprsenky a nechce sa mi s tym behat po obchodoch.
Doktorovi pisat kvoli takej blbosti nechcem, aj tak si nepamata kto som.

usko1us

ani ja si neviem predstaviť, že by som malú 6 týždňov nezobrala na ruky.. ked s ňou budem sama.. bude to ťažkééééé

matik8

Milatka4

Supeeer, tesim sa, dufam ze ti bude lepsie a lepsie kazdym dnom...skoda toho flektoru mne ucinkovál hned a dlho :/ neptvaraj skafac to bude prekvapko, oni ti este vyletia od tial ked ti ho rozopne :) drz sa a rychle zotavenie