Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Titten,

No u nas bude manzel kupat a dvihanie u nas nie je caste.. su uz pre mna tazkí.. chalani maju vek tri a skoro dva.. len sa pytam, ze kedy by som si toho mladsieho mohla zobrat na ruky popripade dat do auta.. tam este nevylezie..

nadranka

Titten

Ja som všetky analgetiká síce mala aj na klinike, ale až doma som ich začala užívať. Tam mi postačilo to, čo dali. Ale ja som ho kvôli nosíku užívala hlavne, no ale určite ti neublíži.

Titten

bibi13,

ja mam 4 a 2rocnu pomaly a uz som ich zacala zvykat, ze ziadne na ruky, aj do vane som ich nacvicila, ze dam stolcek, za ruku pridrzam, ale same vlezu dnu. Mladsiu este treba vybrat, tak bude musiet muz kupat.
Nebudem ich dvihat vobec, ako pisala

angie77, budem prsule hyckat a setrit ako sa len da.
Preto som opku aj odklada,az kym to aj deti zvladnu bez nosenia.

Druhy tyzden uz budem mat deti doma, ale to aj starsia uz do skolky pojde, a mladsia cez den bude u svokry, nejako to zmakneme. Velmi si uz zelam byt doma z tej nemocky.
Som prave sa so starsou dcerou rozpravala, ze idem na opku a ze potom ma to bude boliet, tak ziadne zdvihanie.

Titten

bibi13,

dakujem, ved potom ja tebe hned budem drzat.

nadranka,

a hned po prebudeni si to mam dat? Ci az ked doma budem? Popytam sa jasne aj doktora na to, len ci ho mam radsej so sebou zbalit.

Titten

Iveta84,

deti budu len prvy tyzden prec. od nedele vecera do pondelka u svokrovcov, potom ich vezmu moji rodicia a tam ostanu do vikendu. Mama si vzala dovolenku, aby sa o deti postarala, muz zasa dovcu si vzal, aby sa o mna staral.
Snad to zvladnem dobre, Britney Bitch ma trochu s tym zvracanim vyplasila, ale nepripustam si nic, zajtra si idem male coca coly nakupit, tak snad to s tym prezijem

nadranka

Almette

Ja som 7 mes. po operácii a jazvy v pazuchách mám pekné biele. Dokonca už som bola aj na dovči a musela som ich natierať vys. faktorom. Žiadne krémy na bielenie dr. Červeň rozhodne neodporúča, lebo jazvy len tak zmäknú a potom sa škaredo roztiahnu.

fufu

Ahoj,
chcem sa spýtať, či náhodou niekto nechce vymeniť termín opky v BB. Ja idem dr. červeňovi 5.9., ale viac by mi vyhovoval posledný augustový týždeň a pod. Mám dieťa s poruchou pozornosti, ADHD, dyslexia, dysgrafia atĎ, k tomu ešte jedného druháka a nedomyslela som ten termín. Chcela by som sa dať ako-tak dokopy, do zač šk. roku, nemôžem ich v tom nechať:) A ešte mi vychádza aj menzes. Ak by niekomu vyhovoval môj termnín, napr. kôli dovolenke, rada ho vymením.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk