Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

karolispring78

3adka7, ja som podobný prípad, len meriam 174 cm a vážim 53kg. Vidno mi rebrá, napriek tomu, že jem toľko ako drevorubač..:-( Mám stresy, keď sa niekde musím vyzliecť, neviem sa vôbec uvoľniť.
Bola by si taká zlatá a poslala by si mi foto pŕs pred a po op? môj mail je karoli.spring78@gmail.com

3adka7

pre karolispring....ja mam vysku 182cm a vahu 60kg, a teda chuda som, prsia som nemala ziadne, ako citujem dr. Cervena, vraj naznak tam bol....cize ani cislom ci pismenom v abecede sa to neda pomenovat...navrhol mi 465ml slzickove a som velmi spokojna, na moju vysku su neni vobec velke, ani male..take akurat, nosim podprsenku 75C....som moc rada ze som isla, pretoze si konecne mozem kupit plavky ci podprsenku aku len chcem...ale bolesti som mala riadne 3 tyzdne, zato svagrinka ktora bola somnou naraz nemala bolesti ziadne, takze je to individualne...aj napriek bolestiam by som isla opat, ten pocit mat plno v podprsenke a nie prazdnotu stoji za to.....tak sa toho nebojte a vrhnite sa do toho, budte konecne sebavedome a spokojne sami so sebou tak ako ja teraz... :-)

IvanaIva

Pekne si to napísala, že iné riešenie mi neostáva. Potom už len aby sme si vypchávali podprsenku ponožkami :-))) a to zrovna nie je šťastné riešenie, že jo.. Idem kuk to video, čo vlastne ma čaká. Snáď ma to motivuje a neodradí.

hedviga1884

moj nazor je taky ze ja si rada pozriem video aby som vedela co vlastne sa bude so mnou diat :-) aspon mam predstavu na co sa mam pripravit.

karolispring78

Ivanalva, samozrejme videla som aj krajšie videá :-) ale nemyslím si že ťa to odradí. Aj ja mám v hlave všelijaké myšlienky, ale vždy dospejem k tomu, že iné riešenie mi neostáva.
Nikto tu nepíše o tej galérií. Predtým sem chodilo viac žien, asi už všetky majú krásne prsia, nemajú potrebu sem písať.
Je tu niekto, ktorá bola veľmi chudá a plochá a dala si implantáty?

IvanaIva

karolispring78 bojím sa či sa nezľaknem, keď si nejaké video pozriem. :-) či?
Romanka25 skúšala som si. Len neviem ako je to najlepšie. Aby nebolo moc jazvu vidieť a tak, vieš čo myslím, či?

karolispring78

Pravdaže veľmi dôležitý je prístup lekára, aby som nebola preňho kus, ale aby bol ľudský a ústretový.
Chcela by som sa dostať do galérie,ale ako? Viem, že treba najskôr poslať svoju fotečku,ale neviem či tu ešte tá galéria funguje.
Mal (má)niekto z Vás autoim. chorobu štítnej žlazy? Či to má negatívny vplyv na implantáty...

Romanka25

najprv som bola rozhodnuta, ze pojdem k viacerym. Mala som vybrate kliniky na ktore som chcela ist na konzultaciu a myslela som, ze az po konzultaciach sa rozhodnem, ale nejako nevydalo :-) na prvu konzultaciu som isla do Centra plastickej a estetickej chirurgie a uz pocas konzultacie som vedela, ze tak tuto aj zostanem. Ten taky ludsky pristup lekara ma presvedcil hned :-)

simka214

karolispring u mnohých žien je veľmi dôležitý prístup lekára. Pretože zveriť svoje prsia do rúk niekomu cudziemu nie je sranda. A oveľa lepší pocit má človek keď vie, že lekár je naozaj ľudský, že vie poradiť a pomôcť, no nie??? :-))

nikinka133

luki111: nieee vôbec nie sú veľké, sú akurát dokonalé k postave :) .. a mohli byť aj väčšie :P .. ale ja som spokojná, hlavne že všetko prebehlo bez komplikácii, bolesti žiadne, spím na bruchu, posilujem, behám fungujem vo všetkom ako pred operáciou :) po operácií je potrebná trpezlivosť ! to čo uvidíte v zrkadle, ešte nie je finálny tvar ! prsia sa menia dosť dlho ..