Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

matulka23 toho sa bojím aj ja, lebo mávam sem tam búšenie srdca, ale bojím sa aj po operácii, či sa budem vediet ztotoznit so silikonmi v tele, vieš predsa je to niečo cudzie,čím viac sa mi to blíži tým viac pochybujem a stresujem. a hlavne potrebujem byt do týždna v práci. poznáš niekoho koho operoval dr hedera, alebo videla si jeho prácu naživo, či mali nejaké pooperačné komplikácie.a tiež mám obavy ,aby to nevzeralo umelo a nebolo to na dotyk tvrdé.

quixx

martina 210
ahoj matka ja som mala ale po cisarskom takto otvorenu ranu na jednej strane. Tiez mi zacalo z nej nieco vytekat. Musela som ist za lekarom, aby mi to precistil peroxidom a betadine a potom som si to kazdy den nasvecovala bioptronovou lampou a ta mi pomohla a velmi. Tri krat denne som si to nasvecovala a zo dna na den sa to zacalo scelovat. A samozrejme som si to vetrala.

Luca123
nadherne prska mas. Ja budem mat tie iste implantaty ako ty aj toho isteho lekara. Tesim sa.

Martina210

queen

No uz mi odpisal doki :-)
Ze nemam ranu zapalenu,vsetko je ok. A napisal ze ako si mam tu ranku otvorenu prelepit aby bola spojena.Asi tak vsetko.
Odlepila som sa aby to dychalo a nemokvalo.Ta ranka sa uz zaceluje,lepsie to vyzera ako na foto v galerke.
Tak sa uz aspon nebjim :-)))

Luca123

Rozalka

myslim,ze by to malo byt sirka 12,5cm a projekcia 5,3cm.

Nana1 a angie77

dakovala :)))) dufam tak zostanu aj :)

angie77

matik8

ja som mala po opke tých 92, ked mi odpuchli tak som mala cca 90, ale potom ked sa uvolnili a úplne usadili išli zase na 92 cm a také už ich mám stále..lebo ked prsíčka ten sval po čase popustí, tak oni tak vystúpia akokeby :)

angie77

Luca123

Rozalka má pravdu:) ma tu normálne poslala kuknúť sa na Teba :))) krásne prsíčka, ale ty si išla aj z dobrého základu fňuk :) môžeš byt velmi spokojná dokonalý tvar ako ma napríklad aj naša mahulienka :)

Ketrinka

Titten

tak to mas za chvilu, mozes sa tesit, do leta a plaviek stihas:-)

Bianka77
no ja som sa mu ukazala a on mi hned sam navrhol anatomicke 545ml, aj ked som sa ho oytala, ci nemozem mat gulate, tak mi vysvetlil, ze na moj zaklad by to nebolo vhodne, tak som sa v tom nerypala, on je odbornik, treba mu doverovat :-)

Menndy
ja som tiez nevedela, ci treba sono pred opkou, lebo som to nemala napisane, tak som zavolala sestricke a ona mi potvrdila, ze ak idem pod sval, netreba, ak pod zlazu, treba.

arara

no u mna fungovala vstavanie z postele pomocou kolena, Som ich pokrcila, chytila som sa jedneho a druhou nohou som svihla, opatrne, aby ma to vytiahlo, ako kolisku.
Po tyzdni uz zvladnes fungovat, ked musis, len budes este vycerpana, lebo to chodenie je narocne a mas pocit, ze ti praskne koza, take nalievanie, tlaky? ja som mala asi tyzden a potom to ustupovalo.

drzim palce nech je vsetko ok.

ALL
VS obchod, maly je aj v Budapesti. :-)

arara

nena
terminy nepustia, budem sa musiet nejako zmobilizovat aj ked sa momentalne na to este necitim.a hlavne neviem ci si budem mat do roboty co obliect.)tusim vsetky kosele budu male.baby mate nejake know how na vstavanie z postele. ja som este nedosla na to ako sa postavit bez pomoci cudzieho cloveka z lahu.

Nena1

queen
veľmi pekne ďakujem za info.

arara
po týždni ideš do roboty? Neviem si to predstaviť... Mám strašný deficit spánku a cítim sa dolámaná. Hlavne tie kríže :-(

Luca123
palec hore! Fakt paráda :-)

Titten, Matulka23
držím palce! Žiaden strach! Nie je to nič hrozné!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk