Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

usko1us
ahoj, ja som bola operovana v PP, a sla som tiez po opke domov. Operovali ma o 10.00 a prepustali ma okolo16.00. Pre mna to nebol problem, dali mi tabletky od bolesti, vecer este doki aj anesteziolog volali, ci je vsetko v poriadku. Ale viem, ze niektore baby tam boli az do druheho dna, ak by si tam chcela zostat cez noc, tak tam skus zavolat, izby tam na to maju;))

Luca123

Matik8

Janse, ze dame len idem teraz prec na vieknd.
Napis mi prosim mail sem teraz luca123@mailtemp.net
potom ti odpisem sukromny, len to sem necem zas pisat:)

Martina210

usko1us
ahoj moja,no polka toho otvoreneho miesta sa prirastla k sebe,a z toho zvysku co je este otvorene nemozem to lepit lebo to mokva a nechce zrast :-(((
ale lepsie to vyzera.Tak postupne si to lepim,aby cast trochu zrastla,a cast bola otvorena a mohla dychat.

menndy

usko1us
no tak ten zaklad vsak to vidis..:) vidis ci ma clovek uz nejake prsia alebo ziadne..:)

Matik8
vsak tie pravda.:)skus tam fakt zavolat..aspon budes mat pokoj..:D

usko1us

matik8
sestričky som sa nepýtala, ale tam tie kočky vraveli, že ráno ťa operujú a poobede ideš domov.. Ja čo som bola v celkovej tak raz ma pustili za dve hodiny a druhý krát za 24h. tak nemožné to nie je..

usko1us

matik8
prepáč som to doplietla s tými menami :-)

to s jazvyčkou nepatrilo tebe ale martine a to z boku zase tebe.. ved si to rýchle pochopila :-)