Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Supis...mne drahy tiez skrabkaval troska...strasne ma to uvolnovalo,ked boleli takze len si ich nechaj obchytavat:) tak uz doma aj skusas vsetky tricka a tielka:)))
Tesism sa s tebou...
a aj na seba na zajtra. Lave ma stale boli ale hadam ppvie,ze je ok.
A ty uz zdvihnes.tak,ze si.cop urobis? alebo cez hlavu tricko? Lebo ja este ne...boli to a aj sa bojim

matik8

luca123

no drarhy nadseny si uz chytal a ze radsej sa mam obliect :D :D praveze sa mi zdaju ted vacsie, lebo vtej podprde mi prisli male takze super pocit . ted mam len tricko a normalne sa neviem vypozerať že ake su bez podprdy len tak v tielku , toho by som sa len tak nedockala nikdy :D
jazvy uz nemusim prelepovat, dokonca som sa uz aj tak mierne oholila. fotky som poslala, a mam pocit ze v skutocnosti su vacsie trošku ako na fotke neviem preco :D

ty uz iba zajtra a ide skafac dole :)

Luca123

Matik8

a este otazocka...ake su...aky si mala povit ked si ich uvidela...cakala si viac menej alebo akurat?
A stehy uz nemusis prelepovat alebo davat pozor nejak extra?

Luca123

Matik8

Jupiii tesim sa s tebou...ten pocit volna musi byt uzasny. A drahy co hovori..isto je nadseny:) tesim sa na foto...no rychlo rychlo:)

matik8

luca123

taaakze konecne som domka, osprchovana konecne :) mam dole skafac hned som ho oprala a ted cakam kym sa vyschne a som len tak volne :) konecne ulava....poslem foto, este su sice take neforemne ale urcite sa este upravia

teraz este musim pockat kym neubudne 3 tyzden po opke, a potom si mozem dat kosticovu, a dalsie tri tyzdne skafac iba na noc...ale ten pas ze mam ja este nosit teraz aspon na noc, pripadne doma ked budem niekedy cez den tak si ho mozem dat..no a teraz zatial kym sa mi bude schnut podprda tak mozem byt len tak na holo. tesim sa :)

smejo251

Britney
Hej uz sa to da.nevolala som lebo som nic nezistila.
No skusala som 75C no nakoniec aok kupila 75D bez vystuze a druhu 75C.niektore Cmi boli male :-)))

Luca123

BritneyBitch

vobec...bala som sa. Spominala som,ze som ppvolila iba pas a zacali strasne opuchat..za ten risk a bolesti mi to nestalo a teraz uz ked sa to blizi,tak to vydrzim...naco...aspon bude prekvapenie:)

BritneyBitch

Smejo251

Moja čítam, že už si fit, teším sa s Tebou! Dokedy máš nosiť tú podprdu?
A aké si skúšala? S kosticami? A akú veľkosť?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk