Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Matik8,

krasne, ja by som povedala, ze niekedy akoby si anatom mala.
Inak super ta jazvicka pod pazuchou, krasne sa ti to hoji. Ozaj wow.

Silvia2903,
velmi pekna robota wow

Luca123

Matik8

Tak tych 75ml nebude.az taky rozdiel:)
sak dam foto urcite...
pojdem v stredu ale to dojdem az vecer a vo stvrtok ak nepojdem so prace,tak budem mat asi volno cely den...dame si vedet ak by:)

matik8

luca123

myslim ze tvoje budu od mojich ine len vo velkosti ale urcite budes spokojna ked sa ti pacia moje, ved sú od tych istych ruk ;) jasne kafe mozme dat budem rada.. a kedy ides teda zajtra?

Luca123

Matik8

Ako holky tu maju pekme.prsa ale casom. A stale si hovorim,ze nesmiem sa zlaknut ved casom budu pekne ale tie tvoje su uz dnes.uzasne..
Vobec sa necudujem.priatelovi:)
A z tohp co mas sa o to viac tesim na moje a dufam budu napodobne:)
A ak budes mat chut,napis mail a skocime na kafe pak v ba:)

matik8

menndy, iveta, luca123

dakujeem baby, moc ma to tesí ze sa nepacia len mne :)) uz sa len potrebuju usadit...a zas som nasadila skafac, ale uz len tyzden aj par dni a idem na normalnu podprdku tesím sa