Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arara

STELA, NENA
držím palce baby, ja som celkom pokojná ešte, aj keď som dosť strachoput a citlivá na bolesť. ale volala som s jednou babou, čo to má za sebou a že vraj to vôbec nie je také hrozné, na ibáči sa to vraj dá v pohode prežiť.

tak veľa šťastia, vašim doktorom pevné ruky, nech sme v lete kočky.

Stela77

Ahojte baby...ako ak citam zajtra nas ide dost na opku, ake mate stavy, uz ste pobalene??? Mne uz zacinat lepit, som zvedava co bude rano :) Chcem to uz mat za sebou,jaaaj...posledna noc na brusku :) Inak vsetkym co Vas to zajtra caka prajem nech vsetko super dopadne a co najmenej bolesti....a samozrejme aj vsetkym s neskorsim terminom!!!

Nena1

Ja Polytech, vysoký prifil 365 alebo 410 ml. Na sále rozhodne čo sa zmestí! Chcem maximum! A samozrejme pod sval. Ja už mám dosť rokov a doma 3 dospelé deti. Idem si splniť svoj sen! Konečne!!!

arara

NENA
Ja idem do BB takze mna si nie :) Ja budem asi prvá, keďže tam mám byť 7:45.) mam 385ml eurosilikon TMF3 pod sval. Že vraj väčšie 3ky. Takže uvidím a Ty?

Nena1

Arara
Zajtra idem do Šnopu v BA. Operuje ma Dr. Trška. Som druhá v poradí, tak neviem, koho robí predo mnou ;-) A Ty? Kam a ku komu? Čo máš navrhnuté?

arara

NENA
vzala som si také šaty, čo sa dajú obliecť odspodu, myslíš že je to ok? Super, že Ti na klinike nič nepovedia. Ďakujem za rady

Nena1

Arara
nezabudni, že aj oblečenie pri odchode by si nemala mať, čo sa preťahuje cez hlavu! Daj si nejakú košeľu, alebo blúzku s gombíkmi, mikinu a pod. Ja mám také tričkové šaty, vpredu na dlhý zips...

arara

NENA
a kam ides, mozno ze ideme spolu? ja som si pozicala manzelovu koselu ako vrch pyzama, akurat som prisla zo shoppingu a uz sa tam nemienim vracat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk