Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henulka33

anna.m

ahoj, tiež som dllllllllllho uvažovala o tom či sa na to dám alebo nie, nikto ma od toho neodhováral,ale sama som mala pochybnosti o tom aké budú reči, ako to bude vidno, či to bude pekné atd. ale musím ti povedať, že teraz si hovorím že som to mala urobiť už dávno, som strašne rada že mam prsia podla mojich predstáv, nikto z okolia si to nevšimol a ani v práci nie a to som si dala 330ml okruhle. v plavkach jasne že to vidno, ale ináč vobec - ked sa nebudeš obliekať hned vyzývavo a s výstrihom po pupok - nikto si nevšimne. ja si výstrihy nechávam na neskor, som po opke mesiac a pol a myslím že také prsia som mala mať od prírody, ale nenadelila mi :) tak som si ich zaobstarala ináč

držím prsty, nech je tvoje rozhodnutie akékoľvek

Nikola21

dansulka

Tazko povedat ci budu velke alebo nie lebo je to velmi individualne. Ja mam 167cm a 51kg a dala som si 360ml. Podla fotiek inych dievcat sa mi zdali ze budu male a pritom su uplne akurat..este niesu odppuchnute tak miestami sa mi zdaju az velke ale zalezi na tom aky mas zaklad a aky siroky hrudnik a tak. A fotky si mozes pozriet ak posles svoju fotku pred na galeria@zoznam.sk. Dostanes link na galeriu a heslo. Na email napis svoj nick a posli foto

dansulka

Ahojte baby.ja sa chcem opytat ci implantaty 320ml.nie su velke pri vyske 158 a vahe 45kg.mam strach ze budu velke.a este jedna otazka chcela by som si kuk.galeriu tie co ste to uz apsolvovali a mate foto......neviem kde.dakujem.

mimix

tak baby caute kukam galerku mam dilemu ci anatom alebo okruhle...neviete mi poradit ak mam uz prso ovysnutejsie asi by bolo lepsie okruhly ci? a kazdej vravim chodte do toho ja somuz rozhodnuta na 1000%

Nikola21

Sandritta

No dala som dnes dole ten lep olejom a aj telovym peelingom a potom som to este tak zosulkala. Podprsenka ma netlaci ale ked si ju na chvilku dam dole tak ovela lepsie. Aj vcera som si ju prala a dala som si len taku tenku bavlnenu a ovela pohodlnejsia mi bola. Ale s prsiami som zatial strasne spokojna. Bala som sa medzery ale ta je uplne akurat a prsia su vacsie ako som cakala. Asi budem jedina co nepovie po opke ze mohli byt vacsie :) premna su perfektne a velmi sa tesim ze mam uz prsia. Uple iny pocit to je :)

Sandritta

Nikola21,
Tak super potom. Mne ten lep dal doktor dole benzoliehom, no straaasne to palilo, som myslela ze mi zhori koza a cele cecky.
Skus s trochou alpy alebo s niecim co ma alkohol, to ti pojde hned dole ;)
Tak som zvedava na fotecky :) a ta podprda ta netlaci? Mna aj skrabala strasne, ja som si potom pod nu davala take tenke elasticke tielko aby som to nemala hned tak naholo.

Nikola21

Sandritta

Ahoj. Kontrola dopadla super, vsetko sa pekne hoji. Dal mi dole naplaste ale doma som sa hodinu drbala s tym lebom na kozi aj na podprsenke. Este stale nemam z koze vsetok lep dole lebo to jednoducho neslo. Poslala som adminke foto do galerky tak mozes pozriet ako vyzeraju z predu. A dala som foto aj na konika. Musim povedat ze som az nadmieru spokojna a velmi sa im vytesujem :) aj ked bolesti a obmedzenie v pohybe tam este stale je ale to uz bude kazdym dnom lepsie :)

Nikola21

anna.m

Musis sa rozhodnut ty ale ked ty niesi so sebou spokojna tak by si do toho mala ist. Ked si das primeranu velkost tak 99% ludi si ani nevsimne ze mas silikony. Ja mam sice len 20 rokov ale povedala som si ze chcem prsia cim skor aby som sa preto cely zivot netrapila. 30 je tiez mlady vek a este mas vela rokov pred sebou. Ja som 6 dni po opke a bola som u babky na oslave. Mala som tielko na ramienka aby skrylo pooperacnu a nikto si nic nevsimol. Urcite sa nemas coho bat a robis to len pre seba. Ti co ta odhovaraju ti budu len zavidiet ked budes mat krasne prsia ;)

bittersweet

anna.m foto nemam, ale vacsie ako ty som ich nemala, mam anatomicke implantaty 330ml, pri vyske 165cm, 52kg a pod prsiami 72cm. predtym ozaj ziadny zaklad, teda to co bolo sa vykojilo:)) prsia mam velkostne asi tak, ako sandritta, nin.