Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Iveta 84
povedal mi že po 5 či 6 dnoch sa možem už osprchovat cela, ak by sa mi náplaste odlepili, tak mi dal nahradne a že keby si chcem podprdu oprať, ze možem kludne na 2 hodky bez.
V papieroch je napisane 4-5 týždnov po operacii nosit kompresne pradlo 24 hodin denne.
2 mesiace necvičit.

Ja som po prvej opke po mesiaci cvičila na stacionárnom bicykli, tak že som sa rukami nedržala v predu ...

zoe23

Iveta84

jeee, tak to sa akurat minieme, ja mam opku 10.7. v stredu a dalsi Mladekov operacny den je az v pondelok a tam bude mat teba :)

zoe23

So.nickaa

fuuu, ak mas konzultacku 21.5. tak opku vidim u teba tiež tak najskor na jul...no ja ju mam presne 10.7.(streda), tak potom daj vedet termin, ja sem určite budem dovtedy chodit :D a nechceš tam teda zavolat a rezervovat ten termin opky? či radsej chces toho Mladeka najskor aspon videt, čo? :)

Iveta84

Baby ja sa taaaaak tesim :)))) prave som si odoslala zalohu na opku do avelane k mladekovi. A posunula termin opky na 15.07. Strasne sa uz teraz tesim a pojdem do 310 mentor pod sval.

skoricka

matilda

uuuuuplne ze the best of galerka ;))

queen

ked si mala pod zlazou a pred kojenim, tak sa mi velmi pacili, som zvedava na nove a super popis ku fotkam ;))

rita149

Iveta84

Nosim 75c aj 75b len z tej mi niekedy teda väčšinou bradavky trcia :-) sle mne sa páčia male podprsky potom su prsicka väčšie ;-)