Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Angie77
Tak, tak ešte sú zabalene, len zvrchu nakukam a aj sa bojim rozbalit, či ich tam znovu napracem :-)) 2.4. idem na stehy.

All
Dávali ste si dole podprdy pred vyberanim stehov ?

so.nickaa

Prepac ze odpisujem az teraz, ale troska som sa rozsupla v Auparku:) Dakujem za dlhu odpoved ja som len rada ze si mi odpisala:) Tak ja by som tu opku brala tak koncom maja zaciatkom juna lebo mne sa skola konci v maji a pocitam ze do konca maja budem mat finitto. Skusim ho nejako spracovat ale ked sa pozrem na to realne, asi si budem musiet pockat a v lete v horucavach byt v kazajke:D Ale co by sme neurobili pre pekne kozy?:)
To, ze na leto dava zlavu som nevedela, ale tak aspon nejaka cena utechy:)
Ja by som chcela mat take prsia na styl ako tu ma sandrine7 mozno o troska vacsie. Rozmyslala som ze takych 350-390 by nebolo zle:D tak neviem..zatial som si z galerky vela nepozrela, myslim ze pred konzultackou si to seriozne cele omrknem..lebo ja mam take dost povednute prsia a to som este nekojila, dost sa za ne hanbim:((

TARA_

angie77
kocka si, veru treba aj take oblecene nafotit :) Este nemam ani jedny plavky kupene prave, len stare vytahujem :)

kosta123

_AMULETKA_
Ja som z Považskej Bystrice,,,a DNES volala kamoška ,čo chce ísť tiež na opku Dr.Siskovi do Pieštan a dal nám konzultačku na 11.apríla,,,,,,dalsiu máme ešte 23.apríla u Mládeka,,ale ak mi Siska povie lepšiu cenu ako Očenáš /45Oml anatom,ARION - 2980€/ tak ja už k tomu Mládekovi ani nepôjdem,lebo Pieštany mám bližšie ako Nitru.

_NELA 7_
kukám že si z PU,sranda ja z PB :))

angie77

nela7

ved ty si ešte krátučko po opke, jasné že tam máš ešte ten opuch koza :) neotváraj si stále tu podprdu a uvidíš že o dalšie dva týždne tam už nebude...teda nieže sa nebudeš dva týždne sprchovat :))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk