Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Nela 7
Dakujem ti za radu s tym harmancekom....hned som si ho aj uvarila...dnes je asi najhorsie...asi je to ten 3 den ak ratam ze operacia bola v sobotu a ratam aj ten den. Aj ty si mala ten den najhorsi ci bolo este horsie???
Este by som sa ta chcela opytat ci si mala pocit ako keby bola mala ta pooperacna podprda...mna tak vsetko tlaci...a mozno aj tym ze tam nic nebolo a teraz tam je toho dost....

Nela7

lilabmw

tak to ano tu na fore su skoro vsetky baby take ze by sli este do vacsich nez momentalne maju...ved uvidim ako sa budem ku tomu stavat ja o rok o dva :-)) mozno tiez tomu prepadnem...mne sa momentalne nezdaju tie moje nejake extra velke tiez, ale som rada ze mam uz konecne aspon cosi...a spolieham sa na to ze este budu o tie cca 2 cm vacsie ked sa usadia :P ...inak tvoje ani neviem preco sa mi zdaju vacsie nez tie moje, neviem ci to je tym ze su gulate alebo...ved to ano pochopitelne sa bojis, to by bolo na slak trafenie keby si to reopkou nahodou pokazis...kolko mas inak rokov??lebo ja 24 a tiez deti su este v nedohladne :-)) ...viem videla som jej foto, to som bola milo prekvapena, no mne aj doktor povedal ze je vela zien ktore nemusia na reopku...tak uvidime no :D

Nela7

M.i.r.u.s6 & pipaa

tak to iste som si povedala aj ja ze ked budem mat prsia aj velka rit vie ocarit :D ...ale ja ju mam fakt velku :-(( ...a ono aj baby s peknou postavou sa musia trosku udrziavat, inak by im dlho nevyddrzala...no lahsie je cvicit pre odrzanie postavy a kondicky ako makat kvoli schudutiu...ale tak co uz ja mam od dectva dost problemy s priberanim...fakt aj teraz som dost pribrata, ale spolieham sa na to ze ked budem moct zase cvicit kila pojdu dolu! :-)

lilabmw

Nela 7
neviem ja ked som bola tesne po opke tiez ma ani len nepadalo ze reopka do väcsich sa mi zdali ze mam neviem jake bomby a po case si fakt zvyknes usadia sa a zdaju sa potom male a mne sa este k tomu aj pacia velke prsia.Tiez som si hovorila ze az po detoch ale co ja viem deti este najblizsie 3 roky aj viac neplanujem.A nikde neni napisane ze ich po porode musis vymenit je tu jedna kocak Lucka co aj s prskami kojila a ma ich stale krasne.Zalezi co chces ale pokial nemas 50kg tak to ziadne bomby nebudu uvidis sama po case a povies zeby si prijala väcsie ver mi :-)cest vynimkam ale skoro kazda by brala väcsie.A co sa tyka kliniky ja som tam bola spokojna max.len sa bojim ako hovorim aby tie prska boli zase take pekne ako mam teraz a aby som si ich este nepokazila.Uvidim ja sa aj tak vzdy rozhodnem a idem takze u mna sa nikdy nevie aj prvy krat som bola tak operovana jeden tyzden konzultacka a do mesiaca zoperovana :-)

M.i.r.u.s6

pipaa
ty a vacsi zadok??jaj no jasan uz len to ty mas:P ale nie urcite ved je vidno ze mas peknu postavicku

Nela7
no co uz s nami ked sme krasne ale tak inak:))

pipaaa

mirus, nela

no su tu nejake nedostatky este :D dolna partia je pre mna velky problem :P ale tak ktora zena je sama so sebou spokojna? ale tak hovorim si, ze ked budem mat prska tak uz vacsi zadok prezijem :D

M.i.r.u.s6

baby ma niektora y vas ze ked sa ohne alebo prekloni nieco v prsku citi??ja take mam v lavom neviem ci to je to vlnenie co baby pisali a este sa to upravi kedze nie su usadene alebo to uz tak stale budem mat??