Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
moja tak ti verim tie rana som mala aj ja krute kym nezacali makknut som ozaj rano miesto prs citila kamene a to doslovne:)
no teraz uz pekne makknu tak je to lepsie ovela aj ked este stale sa necitim spat na boku aj ked by to uz asi slo ako na chvilu som si tak opatrne ale hned na chrbat:)) co uz
no ano cem dok zavolat ci mu vyhovuje ze pojdem na kont v stredu inak ziadnu iba kosticovu podprdu nemam musim kuit iba aj s vystuzou som kupila:)expertka som

ivava
ozaj ich mas pekne a este podprdy nosis aku velkost??:)

silia

ivava

noo ja som si svoje prská videla prvýkrát ešte len včera :D normálne som sa tých 7 dní bála rozopnúť podprdu, ale čoskoro pofotím a pošlem

mirus6

no mám nálepky a je na nich všetko podstatné :-) vidíš, eštee nie som ani zahojená a už rozmýšľam pre prípad reklamácie hrozné..no mám sa už trocha lepšie, najbolestivejšie sú pre mňa rána a sem tam nepríjemné pobolieva spodok prs, akoby som tam malá nejaké hrubé kostice...aj ty si mala také pocity? a ty ináč ako? xii už sa ti to blíži a o chvíľku meníš podprdu :D

M.i.r.u.s6

silia
ahoj mmoja vravela s ze mas nejake nalepky a ak na nich mas vsetko tak potom nem problem neboj :)) a inak ako

silia

ivava a sandrine

baby krásne prská :-)

Baby!

prosím vás tie čo máte ES, máte všetky tú kartičku??? lebo ja nie a včera mi povedali, že niektoré a majú a niektoré nie a ja mám tie nové 805N, tak, že nebola pri nich :-(
neviete, potom sa prska dajú reklamovať len na základe tej kartičky? alebo lekárskej správy od plastického, kde mám uvedené aj typ, značku atď.

Palec112

Matka872
Ďakujem dnes vecer sa nafotim a poslem to..
Rozmýšľam este nad tým ze by som im povedala nech pošlu na kliniku aj 325 aj370ml ze sa rozhodnem tam uz..uf nech uz mam potom :-)

kvet11

Nela7

Neboj sa nič ešte budeš aj skôr fit ako ja každá to znášame inak ja som išla napriklad do práce až po mesiaci a pól ruky mám stále zdvihnuté a v práci som nosila aj pooperačnu podprdu bolo mi to tak lepšie a aj ked som mohla po štyroch týždňoch nosiť normálnu tak aj tak som mala väčšinu času na sebe tu pooperačnú lebo som bola doma tak mi to bolo jedno. Každý doktor odporúča niečo iné uvidíš čo ti povie ten tvoj.

Baby s Avelane dúfam že sa nemýlim s nosením normálnej podprdy že sme mohli už po 4 týždňoch ak nie tak opravte ma :))

sandrine, matilda

veľmi krááááásne prsia :))