Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

toryka

mirus

tak aspon uz nemusis stresovat ake budu prska po dietati :)
ja este nemam a zatial ani neplanujem, preto som si nechcela davam vacsie implantaty aby som mala rezervu, lebo nikdy neviem ake mi zostanu po tehotenstve a mozno budem musiet ist na reopku a dat si vacsie.
aj ja som si myslela ze po 3 mes od opky mozem kludne cvicit vsetko. problem je ked zatazujem prsny sval pri niektorych cvikoch a aj s lavou rukou, stale ma taha ked ju zdviham vyssie :/

Majka1910

LadyMony
Nechtiac som to poslala a este som ani nedopisala :D
Porozpravaj teda s doktorom, popytaj sa či sú nejaké extra rozdiely v tých velkostiach, aby sa tí potom nemalilo.
Ja mám ten natural gel. Ty este nemáš presný typ aký budeš mať, že? Lebo dá sa v tabuľke pozrieť podľa typu že aký v nich je gel. Ty chceš vlastne gulate či anatomy? Možno som sa už pýtala, ale je nás tu veľa.
Ja som už trištvrte roka po operácii.. ani sa mi to nezdá, strašne to letí. A ujde to rychlo už aj tebe, neboj zachvilu budeš ceckana ;)

jaruska222

Bimbi.
Gratulujem a aj trochu závidím my čo sme čerstvo po operácii ešte nevieme čo nás čaká.(Bojíme sa infekcie,reakcii okolia,bolestí,výzoru) Ale baby hlavná vec je,že sme sa k tomu odhodlali a splnili sme si svoj sen.

skoricka

bimbi

no tak Ti gratulujem! :) Inac, bimbi ty mas ake bomby! :D vobec by som neriesila NIC s nimi! Kebyze nechodis na toto forum, trapi Ta to?

matilda1

rozalka

dakujem pekne som spokojna velmi :)

ewelik

dakujem moja no tesim sa z nich som spokojna este ked sa dotvaruju trochen budu super uz nebudem vymyslat az za par rokov...aj ja som rada ze sa ti tvoje pacia vidis kady den sa menia do krasy tak vidis doktorko dobre urobil:)

bimbi

Dobre rano babulky
Ja mam dnes velky den, 1.vyrocie s mojimi novymi prskami!!! Strasne to uletelo, nechce sa mi verit.. Mala by som pomaly toto forum pomenej navstevovat, muz mi hovori ze mi z toho sibe, ale mne to neda, to je uz diagnoza :) mam vas tu rada!
Pekny dnik!

gabbyy

Ale Ewelka snad je Vsetko ok doki vravel ze sa treba ukazat Az ked vyskoci teplota nad 38 Ak Jeden prsnik Rastie alebo ked je tam paliva bolest . Inak neviem Mali by Sme asi dostat instrukcie co je normalne a co Nie ja vkuse otravujem doktora :-)

gabbyy

Ewelka Ano bola som dnes , Len nedavno Sme Prisli z bb tak slm este nefotila. Len neviem ci mam este fotku pred :-) doki povedal ze Vsetko ok ale tiez ma nejak bolia a cele telo ma svrbi, IDE ma z Toho porazit.. Tiez sa Bojim infekcie a hlavne ked budem mimo sr, po zajtra uz Odlietame :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk