Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

skoricka
vdaka moja,aj mne sa ta najviac paci...tu som kupila v takej predajni kde si siju svoju spodnu bielizen a tuto mali jedinu ako vzorku,a od vtedy uz ju nemali lebo ze malo kto si kupuje take nevystuzene....ale chodim tam pravidelne, tak to budem sledovat...a stala 7euro...a je total pohodlnaa

ewel007

Ale babulky zas neprehanajte ;-) kazdopadne pridam pocase foto aby som vedela znovu co si myslite,i ked tieto moje nove kamosky su neni take obrine a urcite si ich par peknych rockou necham,netraba to silit a len uz budem teda spokojna :-)

skoricka

ewel

tiez Ta nechapem! ;) jedina Tvoja starost by mala byt, ze kde zozenies padaky na take kozy! ;)) aj na plavky som zvedava, ci kupis... ;)) ale kazdopadne mile starosti ;)

tomasova

kocka, mas nadherne tie priesvitne podpiry, chcem! ;) viem, ze tu trojuholnickovu mas z Intimissimi a dalsie? ta posledna cierna je brutal

tomasova

matuska
ahoj moja,nemam kedy vypisovat uz len ako tak citam....ale ty si sa nejako rozpisala,co?citam ze uz tie nase 450 ti nestacia a hladas vecsie??pokial ti ich doki odsuhlasi tak ich ber...tie moje si teda vsimol kazdy ked som mala vystrih,a vraj mam velke kozy ale mne su teda neni az take velke...len mysli aj na to ze ti moze aj koza popraskat,a aj aby sa ti nezacali vlnit ked to nasilu narves...vsetko si zlatko over u dokiho...uz sa nevies dockat co???

tomasova

ewelinka
teda sibkalo ti trosku???mala si este narkozu v sebe ked si ich doma kukala???ved ich mas brutalne:::a velkost je ocividne ina nez pred::::mas krasne velke prsia,dokonale pri sebe a ziadne capatince ani nejake neforemne ako zvyknu byvat po opke::::tak pekne sa vystry,hore nos a behaj hrdo po svete:::

ewel007

Som rada baby a este raz dakujem za nazori,tak sa s vami lucim a opustam toto forum,
Ale neeeee :-) co by som bez vas robila :-)

mravcadlo1

Ewell
ty už ma neser ešte nemám usadené tieto a už chcem väčšie asi sem prestanem chodiť máš ich prenádherné ža wau

v girl

Olivka
mne Mladek prave opak povedal,ze ked nahodou budem chciet reopku uz do sirky viac nejdeme,lebo ich mam dost siroke..len do projekcie...ale ja mam dost na houby bradavky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk