Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ja si myslim ze mentor kohezivita I su mäkksie ako nagor ale tazko povedat treba nech reaguju baby s nagormi :-) nechcem sa hadat

mamita

tak sa tu rozbehla debata o projekcii tak mi to nedalo a pozerala som tie moje polytech a mám šírka 13,3 a projekcia 5,3 pri vysokom profile a 460 ml...keby som vedela to čo viem teraz tak si dám také ako má matilda....( pozdravujem ťa zlato)..:o))..šírka tam je rovnaká ale projekcia je väčšia...okolo 6,2

lilabmw

matka

myslim ze dobre uvazujem neviem ci nahodou skoricka ich nema byt tebou to zmenim mam mentory high profile 400 a mam len 5,1 ale teraz uz su nove maju j ultra high profile kukni si tabulky

www.mentorwwllc.com

ked z Mentorov tak z tych by som vyberala niesu take siroke ale maju dobre projekcie a su kohezivita I takze by mali byt pekne mäkke ja mam mentory II kohezivitu a mam ich strasne pevne

Matka872

Cawte kocky.
Chcela by som sa opytat tych co boli u Mladeka ci mozem zmenit este znacku a ml.Teda ci musi objednavat alebo ma tie implantaty rovno na klinike.Lebo toto co tu citam o tych projekciach :-ooo
Mi pride mentor 450ml VP malo.Rozmyslam nad Nagor 460ml extra VP.Tusim ze ich ma tu nejaka holka od Mladeka.Myslim ze aj tu projekciu maju vacsiu.Pozerala som tie tabulky a tie nagory maju vacsie projekcie ako mentory.A v tej projekcii sa odrazi aj plnost prs.Prosim poradte,mam v tom teraz zmatok.

lilabmw

no Dunajsku mam blizsie asi ako Piestany on operuje aj v Piestanoch ?NO ja uz mam implose ako som pisala chcem proste väcsie teraz mam 400 tak aspon 600 nech je rozdiel tearz mam mentory ale su tvrde tak chcem ES

lucus

Lilabmw vies co kamaratkina kamsratka si davala u neho ribit a videla som ich ma ich velmi pekne no ja som bola na konzultacke vo štvrtok a bola som v piestanoch ty asi planujes do DS ze?