Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

Ahojte kocky,
Už sa mi ti blíži, zajtra predoperacne a O 8 dní idem na to...juuuu mooocne sq teším. :;)))))
Nejdete niektorá ku Dr.Cervenovi 31.5.?

bobcatko173

Henulka33

Mali sme byt,ale nakoniec iba tri co mi sestricka hovorila..no Dr.povedal,ze to nie je nic vazne tak mu verim..inak mam aj druhe antibiotika lebo prave prako ma dost bolelo a pichalo ma v nom..zajtra napisem ;) ja som isla po tebe :) drz sa :)

henulka33

Ano nahoda :) neboli sme 4 v ten deň? ja som bola ráno o 7:30, šla som prvá. Dufam že to bola len taká krv zvyšková čo si mala na prevezoch a že bude všetko ok.
Tiež sa neviem dočkať na odstranenie stehov a že sa uvidím :D tešííím sa, daj vedieť čo a ako

bobcatko173

Tak to je aka nahoda:) myslela som si,lebo viem,ze z nas troch bolo jednej velmi zle..lebo idem pondelok do prace a utorok som unho bola lebo som mala krv na prevezoch tak sme sa dohodli na zajtrajsku nech som si na istom..inak aj mne bolo hrozne,po prsbudeni som az do rana spala max dve hodiny..ale tesim sa na vysledok :)

bobcatko173

Henulka33

Ahoj:) u koho si bola? Nie nahodou Paliatka?:)ja mam takisto,tyzden po ale na kontrolu miesto stredy idem zajtra:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk