Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zajacik_006

lilabmw
moja kámoška bola tiež v novembri v KE u dr. Kačmarčíkovej v Šaci tuším a tiež tak platila ako ti písala shilla.

lilabmw

shila

1580 komplet ?to neverim a kde na akej klinike?

M.i.r.us no uz som zvazovala inak a toho tvojho Dr. Valdmana reccenzie som vela nenasla ale ma vela praxe a dve recenzie co som nasla boli dobre.Ty si ako spokojna?aku znacku mas?No to 2,3 mesiacov sa zmensia potom uz nie lebo opuch opadne.Mirus ja uz ich mam rok a uz po 3 mesiacoch som vedela ze budem chciet väcsie.

kosta

ja som na tom podobne tiez len prachy su problem nic ine :-)No planujem na tu kliniku v PU zavolat a popytat sa.No ja tiez ked mi toto nevyjde tak musim proste setrit ine mi neostava :-)ale sak stale neviem ani komu pojdem.Poskusam viac a uvidim. Co sa tyka reopku u jedneho Dr. som dokonca nasla neviem ci to nebol ten Mirus dr.ze za vymenu implantatov cisto pyta len 600eur neskutocne zacnem nad nim premyslat.A u Dr. Fabryho mi ponukol zlavu ze ked chcem vymenit ale ze sa mam zastavit.Normalne ze konkurecia je velka tak asi preto :-)

M.i.r.u.s6

kosta
jaj sorry moja tak verim ze co najskor na to nasetris a budes mat svoje 4:D videla si moje???b tak zatial tak snad uz sa nezmensia?P tak ak neces drahe musis prist do PO ja mam za 1900 ES okruhle

kosta123

M.i.r.u.s6
Ja mám ešte stále svoje "ovisáky" ale určite chcem o číslo ešte väčsie ako mám svoje,také plné 4 :D

M.i.r.u.s6

babulky lilabwm a kosta co uz tak ste si zvykli na svoje tak uz by ste brali vacsie???uvidim ako dlho mne budu moje vyhovovat??kedze este ani usadene ani nic nie su

kosta123

lilabmw
tak držím palce,myslím že v PU to bude možno aj lacnejšie,uvidíš,daj vedieť.Ja by som tiež rada išla aj hneď,bolesti sa vôbec nebojím,,len ide o peniaze,,tak dúfam že do jesene nato nejako naškrábem :D :) Musím ešte veľa 3D mihalníc polepiť :D :D :D
Inak baby za Reopky sa platí rovnako?? ako keby ste išli prvý krát??

M.i.r.u.s6

ahojte babulky ako sa dnes mate???u mna sa da akurat este dost citim sval pri lavom prsniku tak snad to rychlo prejde
ewel
snad uz je to zas lepsie drzim prsty potom daj foto:)

lilabmw

kosta

on je super sak prave preto rozmyslam ze si za nim pricestujem do Puchova alebo BB.Uvidim aj podla ceny.Musim to vsetko pozistovat.

kvet

ja som rozhodnuta celkom ze to chcem ale aj peniaze hraju velku rolu tento tyzden by som mala vediet ze ci pojdem teraz alebo az koncom roka.A dalsia vec priatel mi hovori ze naco spekulujem ze ich mam pekne ze zase vyhodit dalsich 2500tisic za nieco co uz mam ,ja viem ma pravdu ale tak ja som chcela mat velke prsia a to zial teraz nemam tak preto stale spekulujem.

kosta123

lilabmw

Ja som už pre neho rozhodnutá a kedže bývam v PB kúsok od PU takže idem tam. Konzultačka za 2týždne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk