Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Matilda

Tak super zlatko,ja som bola tiez KO po prvej opke,no nech je uz pondelok,pojdem prva na salu..vies ako som na teba myslela,este aj v noci,ked som nemohla spat ;-)

ewel007

Skoricka

No povedali ze volaju iba ak by neboli ok,tak asi su..hrdlo oki,len soplim a pocut mi to na hlase.jask sprej nasadeny :-))

matilda1

skoricka

dakujem:)

ewell

no tesim sa bolesti su ale da sa to pri prvej opke som bola total KO teraz sa to neda ani porovnat je to omnoho lepsie nebojky to prejde a v pondelok pojdes nato myslim na teba moja uy nech ma zatym:)

M.i.r.u.s6

baby ci cacane??:)
ahojte chcem sa spytat co ste davali na jazvy a zmeknutie??a asi kedy vam zacali meknut ja som 17den po

skoricka

matilda

eeejha, to je naloz, tak gratulujem, skore zotavenie prajem ;)

ewel

tak vysledky mas dobre, nie? daj si kvapky do nosa a vybavene ;) ci aj hrdlo citis?

ewel007

Matilda

Super ceckana tesiiim sa :-)) a som rada ze si vyfasla vacsie ;-)
A ako bolesti?
Mam neaku nadchu od rana :/

matilda1

mamita

ako dopadla kontrola mam pocit ze som ta pocula ked doki chcel prelepit dvorce tusim lebo tam bol az do osmej mal plno...som doma a som ok

matilda1

babulky ewell,lilabmw,olivka,gabby

a vsetky co ste na mna mysleli tak som domka jupiiiiiiiiii!!!vsetko ok super reopku som zvladla lepsie ako prvu opku som v poriadku tak dali sme 555ml extra vysoky profil som zaviana a s drenami doma tak v pondelok ked mi ich vyberu a odviazu hodim nejake foto...stare implose mi dali domov:)

ewell ako ti je?dakujem ze ste na mna mysleli cmukajz!

anonym_76

angie77.
dakujem Ti pekne za odpoved.
mozem sa este opytat,ci Ti prsia pekne zmakli? niekto pisal zevraj su nagory tvrdsie ako ES,neviem ci je to pravda..inak krasne prsia mas.erika

angie77

anonym_76

ja ked som sa doktora na konzultácii spytala ktorý implantát mi odporučuje, aby sa mi nevylnil, odpoveď znela: každý sa vlní,tomu sa predísť nedá..je to kombinácia viacerých faktorov a vlnenie má každá, len niektorá viac viditelné niektorá neviditelné...ja mám NAGOR..nevedela som, že sa mi vlnia,kým som neskúsila to čo tu baby už popísali, hlboký predklon, tak zospodu prsníka si nahmatám zvlnenie ale nevidno to, len cítit..ale no kde sa ja budem aj tak tak hlboko predkláňať? :))