Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Gabbyy

Ja uz parkrat hej..nemyslim na to,dala som sa na to,tak to hadam dam :-)) samozrejme ze je strach normalny,neboj len si trosku hlbsie pospime a vsetko bude oki a v utorok pismenkujeme,ja podam hlasenie ak sa mi bude dat v pondelok,uz chcem mat po,toto cakanie .. nasa Matilda dozvie co robka :-)

skoricka

ewel

dakujem Ti :) hej ja len tam chodim, som presla cely aupark, ale nic mi nesedelo, alebo male cislo mali, tak som teda zasla do NY a hned tri som si kupila, fakt tam je najlepsi vyber :)

olivka

dikes moja, som kukla tvoju foto, vidiet, ze su vacsie, len daj im cas kym padnu a zgulateju :)

ewel007

Gabbyy

Jaj zlatko snad ti to len ozaj prejde do toho pondelku,a pojdes podla toho ako sa budes citit ci ako ste sa s dokim dohodli?
Bojis sa narkozy kvoli tomu ze si este chorucka alebo vseobecne??:-/

gabbyy

Verka ja mam 2 kamosky ktore boli v chirmede A obidve lutuju nemaju to dobre urobene.. Je tu ale zuleko a ta je spokojna... A jedna kamoska bola v tej plastickej a ma ich nadherne
Ewel nervy este nie ale teraz som si merala teplotu 37.2 :-( je to in a zvysena ale aj tak.. A bolia ma priedusky Neviem sa ani nadychnut :-(( a tej narkozy sa bojim neskutocne :-(((((((

v.e.r.k.a

prosim Vas nevedeli by ste mi niekoho odporucit v KE?velmi by ste mi pomohli rozmyšlam medzi chirmedom a plasticka a esteticka chirurgia.dakujem

ewel007

Gabbyy

Nevolali mi tak asik oki :-)) tak ja pre istotu tiez lezim,ked mozem a aj cajikujem,ale tiez mam mat svoje dni tak som taka vseliaka a uz dolieha stres,aj na teba ?;-)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk