Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

campa

Dnes je to presne 4 mes. Práveže dr. hovoril, že ich nemám mäkké ako by mali byť, preto tá biolampa. Tiež kvôli jazvám, ale nie tým v pazuchách.

M.i.r.u.s6

angie77
ako asi mas pravdu ale snad budem spokojna a nebudem musiet v blizkej buducnosti nic na svoju upravu podstupovat a ty si spokojna?

campa

Nadranka
Dakujem pekne za odpoved, tak ten pas si budem musiet ponosit este dlhsie. Na tu biolampu sa spytam aj ja, ak by jazvicky mali vyzerat lepsie tak sa oplati ju pouzit.
Ty mas kolko po opke? Uz ich mas krasne makke?

angie77

baby ktoré ste v kontakte s tomaskou? dlho sa neozvala, je všetko v poriadku?

inak ktoré ste po opke prestali fajčiť a vydržali ste? ja som po opke presne 3 mesiace, prestala som fajčit týždeň pred opkou a nefajčím doteraz :))) fúúú som rada, že mi tá opka dala aj niečo takéto :)

angie77

M.i.r.u.s6

nie asi neprestaneš :))) ak je žena nespokojná so svojím telom ( a to sme boli nespokojné všteky) tak to je v hlave a vždy tam budú pochybnosti ...aj keby si podstúpila 100 operácii :) no nájdu sa aj výnimky

angie77

ewel007

už ťa musia mrle žrať pri tom čakaní však? neboj pondelok tu je zachvílku, už sa len tri krát vypsíš :)

M.i.r.u.s6

baby myslite ze ich niekedy prestaneme riesit?:) ako napr ja som skoro ziadne nemala a teraz uz mam a aj tak riesim ci su dobre ako asi byt ozaj spokojny je tazke:)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk