Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

ewel
este ju nemam..malicky mi ochorel tak som nebola nikde.preto som nechodila ani na forum,lebo nemam cas na nic poriadne :(

ewel007

Mamita

Si velmi kratko po opke a este kym sa ti poriadne usadia budu vseliake ale nakoniec urcite krasne a co sa tyka velkosti, po mesiaci som nosila 80D a po troch mesiacoch a az doteraz skoro sest mesiacou od opky nosim 75C niekedy D.ale urcite sa ti o cislo zmensia,odpuchnu usadia..posli foto holych

mamita

Baby
ja som asi jediná komu sa zdajú tie nové kozy obrovské? Včera som si dala dole tie lepky a no....dúfam že sa zmenšia.. Aké s tým máte skúsenosti? Som 11 dní po... Ak sa zmenšia tak o koľko asi?

katica0903

ja som mala termin u dokt.Cervena,ale tiez som mala zial problemy ineho druhu..tak som operaciu musela zrusit..nosim kosik D,ale s nim som sa dohodla len o uprave,teraz citam ze je lepsie si dat silikony ze prsia vyzeraju inak...mam ich smutne...mam vysku 169 cm,vazim 61 kg,a prsia 75 D...no ovisnute...ma niekto podobnu situaciu,operaciu za sebou...ako vyzeraju take prsia.

Monitaaa

lilabmw a baby čo cvičite
mna by zaujimalo, ze ma este zmysel, aby sme cvičili prsia? :D taka blba otazka asi, ale neviem, jak to vidite vy?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk