Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

lilabmw a baby čo cvičite
mna by zaujimalo, ze ma este zmysel, aby sme cvičili prsia? :D taka blba otazka asi, ale neviem, jak to vidite vy?

ewel007

Matilda

Veru moja nech uz mame po a inak ak sa ti bude dat 550ml tak super vidis ze aj Lilka chce reopku a cvici a chce 550-600ml aspon co sme minule pisali :-)
Nie ja zostavam pri tych 700ml to je strop a inak ten kokosak pouzivam aj ja,mam ho s dm ky .
Ozaj budes mat pristup na net v den opky ?

matilda1

ewell

ty moja spolutrpitelka:)no krati sa nam to no musime sa opatrovat ja takisto davam pozor aby som neochorela lebo teraz vsade sami chori juj az mam nervy uz nech mame potom ewell a budeme si doma popisovat a podporovat sa som citata ze ta aj 750 beru haha...no ja som zvedava kolko da mne tiez som rozmyslala ze 550 by som aj ak sa da chcem co najviac a inak baby co tu pisu o tom kokosovom oleji tak som si aj ja kupila aje perfektny.

matilda1

lilabmw

dakujem moja za odpoved no ja cvicim len tak pre radost a trosku ze vyventilujem hlavu ale som rada ze si mi o tom napisala...no uz mam vysledky krv ok predoperacne mam v utorok a v piatok idem nato:)aj tesim aj bojim mysli moja potom aj ja budem na teba velmi tuho:)dakujem za podporu.

ewel007

Matilda

Super zlatko,vysledky ok,uz sa len trosku vyspinkas a ides na to,veru tie dni utekaju :-) ja este trpnem,este ma cakaju predoperacne a este skoro dva tyzdne do opky aj na maleho davam extra pozor,ani do skolky nechodi, aby neochorel a ja od neho..
Ja mam dostat v den opky :/ nechcem byt ubolena a este j svoje dni,tak to oddialim antinou.
Budem mat znovu spolutrpitelku teba :))

Elissa

Erika

dakujem pekne

Angie,

dakujem za reakciu. Tak to sme stavbou skoro rovnake:-) U koho si bola operovana? Ja este zvazujem konzultaciu u Cervena a potom sa rozhodnem. Alebo budem v este vacsom "nerozhodne" ako teraz :-) Ja si realne neviem na sebe ani tych 360 ml predstavit - z toho co mam teraz, co je nic a potom prsia. Ale prils velke to nechcem. Aspon teraz mam na to pohlad takyto:-) Z nicoho aspon nieco, to stale vravim:-)

teresa124

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, asi teda pôjdem do tých guľatých. Ešte mám otázočku čo sa týka práce. Viem, že je to indi vindi u každej, ale ako ste riešili neprítomnosť v práci? Dovolenka, PN?

lilabmw

matilda1

priznam sa ze cisto prsia som zacala az teraz nedavno cvicit tiez som sa bala nejako ze ci vobec zdvihnem cinku ale je to v pohode som bola milo prekvapena len svalovicu som mala riadnu to je jasne.Ale inak sa mi cvici normalne nepocitujem ze ich mam :-)tak ja dost aktivne skoro kazdy den ale ja som posadnuta to je rozdiel :-D a po operacii som vsetko postupne zacala cvicit tam kde sa prsne svaly zatazovali som radsej opatrnejsie.A co ako inak uz predoperacne v poriadku tak len ist nato.Kedy to ides nech viem kedy mam na teba myslet jooj ti zavidim normalne aj ja chceeem :-/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk