Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Ahojte Baby, vy co uz mate po opke a mate Eurosilikony,zmakli vam prsia po operacii? ci radsej volit znacku nagor..?chystam sa k dr.červenovi...dakujem

anonym_76

nanka
dakujem pekne za odpoved,tak vam drzim palce.a kedy mate termin operacie,a budete mat gulate eurosilikony..?

anonym_76

nanka
Dobry vecer,nasla som vase foto v galerii,mame podobne prsia.chcem sa vas opytat aku velkost implantatov Vam navrhol dr. červen na konzultacii...dakujem vopred za odpoved.erika

ewel007

olivka

tak moja tak, len nepíšme velmi o tej velkosti lebo ešte mam čas to zmeniť na 750ml :D ale neee :)) doki zlatý by sa so mna zblaznil, určite je rad že nevidí dlhšie odo mňa mail :)

olivka21

Baby ktore vahate nad velkostou....
potvrdzujem slova ewel a spol.: chodte do co najvacsich! Ja som len5.den po opke,mam aatomy 515ml a kludne by som prijala o tretinu vacsie....takze to sa ozaj len zda velke,nech vas to neodradi tie mililitre ,v hrudniku sa to rozleje a strati...

gabbyy

baby ak niektora potrebujete posuniem svoju konzulku k dr mladekovi na marec. nie som si ista ci to bolo 4.3 alebo 7.3 ale ak niektora potrebuje dajte mi vediet x

teresa124

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že väčšina z Vás si dáva anatomický tvar, ale keď uvažujete, alebo idete na reopku, tak idete skôr do guľatých. Prečo? tie anatomické sú v hornej časti nepostačujúce?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk