Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

nanka
dakujem pekne za odpoved,tak vam drzim palce.a kedy mate termin operacie,a budete mat gulate eurosilikony..?

anonym_76

nanka
Dobry vecer,nasla som vase foto v galerii,mame podobne prsia.chcem sa vas opytat aku velkost implantatov Vam navrhol dr. červen na konzultacii...dakujem vopred za odpoved.erika

ewel007

olivka

tak moja tak, len nepíšme velmi o tej velkosti lebo ešte mam čas to zmeniť na 750ml :D ale neee :)) doki zlatý by sa so mna zblaznil, určite je rad že nevidí dlhšie odo mňa mail :)

olivka21

Baby ktore vahate nad velkostou....
potvrdzujem slova ewel a spol.: chodte do co najvacsich! Ja som len5.den po opke,mam aatomy 515ml a kludne by som prijala o tretinu vacsie....takze to sa ozaj len zda velke,nech vas to neodradi tie mililitre ,v hrudniku sa to rozleje a strati...

gabbyy

baby ak niektora potrebujete posuniem svoju konzulku k dr mladekovi na marec. nie som si ista ci to bolo 4.3 alebo 7.3 ale ak niektora potrebuje dajte mi vediet x

teresa124

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že väčšina z Vás si dáva anatomický tvar, ale keď uvažujete, alebo idete na reopku, tak idete skôr do guľatých. Prečo? tie anatomické sú v hornej časti nepostačujúce?

monikasss

kosta123

do galérie sa dostane len tá ktorá má vytvorený album... nechceme aby sem chodil hocikto len sa pozrieť. Takže ak chceš pošli svoje fotky pred opkou na galeria@zoznam.sk a pridaj svoj nick už je to tu pár krát spomínané a zajačik Ti dá heslo, potom sa môžeš pozrieť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk