Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

babule
prosím vás ešte mi poradte vzhľadom k tomu že sa nejako nemôžem dovolať dokimu, od koľkého týždňa sa môže spať na boku?

gabbyy

monitaa je presne z tej rady, ale tu ho nemaju, ten oil je taka flasticka, toto je iba sampon a maska. musis najst olej :-) je the best staci ti malinka kvapka a vlasy ako silk a to nezartujem ja mam vlasy ako metla bez toho oleja :-)

Monitaaa

ZULEKO
a aky mas, tiez ten z DM?, ja ho pouzivam najviac na prsia a teraz chcem skusit na tie vlasy, tak si ho skusim na par hodin dat na suche vlasy mimo kkorienkov a umyt, uvidim čo to spravi. Inac tu na fore v inej teme som čitala, ze ho pouzivaju aj ako lubrikačny :D takze ozaj na vsetko :D

janika1531xx

Ahojte ,,chcem sa opýtať tie čo ste boli na reopke mám trošku dilemu. Momentálne mám 350 ml a na moju výšku 170cm su na moj vkus malé tak v jeseni plánujem isť na reopku.Dr povedal že 600ml mi dá..nie je to málo ?Nemám pýtať viac ?

Zuleko

Monita
Dala som si raz zabal z neho, ale ostali mi dost mastne vlasy po nom.A som si ista, ze som si poriadne vysampinivala vlasy.Od vtedy som neskusala, ale mas zas v plane;)) Teraz ho pouzivam na cele telo namiesto kremu;)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk