Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

sillia

tak, tak, u kazdej inak vyzeraju prsia, galerka je fajn, ale neda sa vycarovat navlas rovnake prsia, ak by si si doniesla nejaku foto. Ja tiez si pamatam, ze som doniesla foto na konzultacku a bola uplne nerealna, nejake 800 ml som doniesla :D ale tak ja som ani pojem nemala o nicom...

no a moja kamoska ma napriklad este vacsie prsia ako Zuleko, ale ma ich prirodzene, aj presne taky tvar a skusali sme si podpiry, ta jej moja bola velka a mne mala, cize nechapem no :D

smejo251

Ahojte
Citam si tu tie vase prispevky a teraz neviem....myslela som ze ked ked mi po edala lekarka na konzultacii ze mentor extra vysoky profil a maximum 330ml ze to bude super no ale teraz neviem.kd tu baby s mojou vyskou a skoro aj vahou pisu ze maju 400a viac...to mi nbude malo?ne hcem ist uz druhykrat pre vacsie chcem ich hned ked sa to da:-) vra ela ze 300 urcite a urcite aj viac a pri 330ml ze dufam ze vojdu.to co si mam mysliet o tom?

misaela

silia
ja som teda fakt nemala ziaden zaklad a aj ked na fotke vyzeraju male, v reale nosim 75-80D. z mensej podprdy mi vyliezaju von :)

gabbyy

queen no vsade to tak robia.. mne iba vtedy povedala aky termin maju volny, ale to iba preto ze som v zahranici a potrebovala by som vsetko vediet vopred aby som zbytocne nechodila na dovcu domov

gabbyy

queen no vsade to tak robia.. mne iba vtedy povedala aky termin maju volny, ale to iba preto ze som v zahranici a potrebovala by som vsetko vediet vopred aby som zbytocne nechodila na dovcu domov

silia

Zuleko

ďakujem :) som zvedavá, čo vyčaruje z tých mojich..a predoperačné si si dávala v chirmede alebo sama?neviem, či si dať spraviť sono a to všetko priamo tam, alebo si to zariadiť sama

gabbyy

nanka, my sme si s jednou babou vymenili termin, tak preto mi dali este jednu rychlu konzulku, aby som este rychlo prebrala velkost, kedze som doktora videla naposledy minuly rok v lete. ale bude to iba rychlovka a budu mi robit aj predoperacne v ten den. a v siklienke boli uzasni implose objednam az v stredu poobede a do pondelka tam budu :-)

Zuleko

silia
Vsetko zalezi ake mas svoje velke prsia.Mozu mat dve baby 400 ml a tie prsia budu uplne inak vyzerat.Ak ma zena svoj pekny zaklad staci napr.300 ml a bude mat pekne 4,no ak neda nic a da si 300 ml tak to budu take dvojky.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk