Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Zuleko
Ja som tvoje ukazala lekarke ze take chcem a ona ze su krasne a ze potom 330ml a ze dufa ze vojdu.ale ze kvoli tomu previsu extra vysoky profil.len dufam ze ich nebudem mat tesne pod bradou musim to s nou este prebrat :-) a dakujem

bimbi

Smejo
Presne ako zuleko hovori, vyska umiestnenia implosu zavisi ako mas svoj zaklad.. Ja mam uplne presne tie iste implose ako sisente, ale na mne uplne inak vyzeraju, ja mam svoje prsia nizko ulozene.. Takze to nie je vysokym profilom alebo strednym..
Nadranka
Ja idem do Interklinik 12.2 na kysku, ale aj vyplnit nosovoustnu vrasku.. Ale ja len velmi decentne malinko do pusy chcem..som zvedava, idem prvykrat..

ewel007

Zuleko

Dakujem pokladík :)) ani nehovor ja som dnes na konzultacii rozmýšlala že poviem 750ml ale to by bolo vela :D ale možno raz pojdem aj ja do 900ml ale až po tvojich 850:D hlavne aby bolo všetko vporiadku :) a foto nedáš pre inšpiraciu ? :)

Zuleko

Ewel
Gratulujem moja! Tak teraz sa uz len opatruj poriadne, nech potom mozes byt ty mne inspiraciou;))) Mozno potom pojdem ja do 850:)))))

Zuleko

Smejo
To je tym, ze ja som svoje prsia mala nizsie posadene, ako keby padnute.Aj ked som ich mala pevne.Preto aj napriek tomu ze mam okruhle vyzeraju prirodzene a nie ako gule.Aj ked mne sa viac pacia gule.Zalezi od toho ako mas posadene prsia ty, od toho zalezi aj vysledny tvar

leluska96

Čaute
tak opat davam na vymenu termin 18.2.13 u Dr.Červena v BB za 3,4,5 mesiac.
Ak niekto mate zaujem tak piste
leluska69@azet.sk

smejo251

Bab pozeram na sisente ona ma vp a 370ml mne sa zdaju male a preco ich ma tak strasne vysoko?to preto ze ma vp?ja mam mat 330ml vp anatomicke.mam 165cm a 50kg a prsicka kojene 2detickami.ja ich nec hcem mat tesne pod krkom:-((obrazne to myslim).napriklad ze zuleko ma krasne prsicka a ma okruhle comu nechapem lebo cisto ako anatomi podla mna vyzeraju