Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

iwon

Baby co mate rez v prsnej ryhe vidno vam aj po roku jazvu???vcera som videla babu co mala rok po opke ale rez cez pazuchu a nebolo jej vobec vidno javu....

rita149

skoricka

mas pravdu stale sa preberaju tie iste roblemy dookola, ja som tu nejake dva roky necele a rok aj mesiac po opke. takze citam ze sa to vsetko stale opakuje, ale musime nove baby chapat , boja sa je to nieco nove nemaju skusenosti z tym.Ja som bola taka ista, tiez som sa vypytovala vselico mozne dookola.

skoricka

Flashka a ine nove baby

prosim Vas, precitajte si toto forum par dni dozadu, alebo mesiacov. Stale sa tu opakuju dookola tie iste otazky, na ktore uz bolo x krat odpovedane.Nerobi nam to problem odpovedat, ale ked kazdy den sa tu prebera to iste, tak uz sa necudujem, ze stare baby tu ani nepachnu. Ja kym som sa tu prihlasila, tak som precitala cele forum! A viem, ze nie som sama...

rita149

barbora10

ahoj moja :-) mozem potvrdit ze tvoje prsíčka su užastne,a mozem povedat ze asi este aj krajsie ked teraz kojis, ocumujem na facebooku aj malu tovju je krasna a tie jej mihalničky!!! no možme jej zavidiet :-)

janica25

len vydrž , opati sa. Ja som z prsiami spokojna aj ked su dni ze by som brala vacie ako kazda z nas :-) ale dam poriadnu podprsku a hned su velke :-)akoze vela krat sa aj mne zda ze vyzeraju fakt vacie ako 300 ked nektore baby maju vaci implantat a nepôsobia tie prsia tak velko. No tak nie som az tak spokojna z nosom, brala bysom krajsi to je jasne :-) ja som nebola na operaciu z nosom ,asi si ma mylis z niekym.

skoricka

janica

ja som tiez mala take bolesti ako opisala nadranka, ze ani pohar vody som si nevedela zobrat, ani absolutne s niecim manipulovat, vydrz tych prvych 10 dni. Ja som mala velke bolesti, lutovala som to, ze som sa na to dala a nechapala ako to ine mohli podstupit. Lenze potom ta bolest aj vsetky tie neprijemne pocity ustupili a zabudnes na vsetko co bolo :) Drz sa dievca a odpocivaj :)

nadranka

janica25

Ja som si prsia obzerala a chytala len po 10. dňoch ako mi stehy vybrali, ale viem že som počula často žblnkotanie. Po opke mi vravela sestrička, že také zvuky budem počuť a že to je v poriadku, tak som to neriešila. Ale to prejde časom. Tých 10 dní bolo u mňa kritických, keď sa to striedalo s bolesťami a stavmi, že už som v pohode. Každá to máme inak, ja som dosť štíhla a mala som imploše cez pazuchu, tak asi aj preto som mala väčšie bolesti. V deň opky a deň po nej, som sa ani po pohár vody nemohla načiahnuť :-)

Flashka

Ahojte baby. Tiež chcem ísť na operáciu ale niesom rozhodnutá kam, ale určite niekde v rámci TN alebo BA kraja. Mohli by ste mi prosím napísať vaše skúsenosti s klinikou Avelane v nitre alebo klinikou v Pezinku? Zaujíma ma hlavne u koho ste boli aká bola cena a vaša spokojnosť. Veľmi mi tým pomôžete. Ďakujem

barbora10

ahojte dievcata.ja mam po operacii uz 3 roky a taktiez sem-tam nakuknem.drzim vam vsetkym palce,nech ste s vysledkom maximalne spokojne,co najrychlejsiu rekonvalescenciu a aby ste si nove prsia iba uzivali,tak ako to robim ja:)nebolo jedneho dna,kedy by som tento zakrok olutovala a to aj napriek tomu,ze s implantatmi kojim uz vyse 8 mesiacov.prsia mam stale krasne,tvarovo sa zmenili minimalne,nemam nijake komplikacie a mliecka na rozdavanie,takze to ide bez problemov aj so silikonami.

pozdravujem aj teba rita:)

a aj doktora červena,ktoremu dakujem za dobre odvedenu pracu!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk