Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Liliana65

monikasss

Ahoj, len som chcela, že ja som bola tiež v Brne v tej istej klinike a aj Cheeky, obe sme boli spokojné absolútne, viem o čom hovoríš ;)

xexenka

Vladka tiez na teba casto myslim, ako sme sa v 2010 vytesovali s novych prsicok. Potom nastali u teba problemy, teraz ja po reopke.

VERIM ze budeme spokojne. Aj ked u mna to zatial nieje najednicku, no je tam stale cas na usadnutie&upravenie.

Drzim palce+myslim+modlim :*

campa

Vladka 19

Je mi velmi luto co sa ti stalo a verim ze by nikto nechcel bit na tvojom mieste.Taketo znetvorenie zle vykonanej prace nema hanbi!!!
Verim ze spravodlivost Panbozko vidi a dopadne to ako ma!
A ze coskoro ta uvidime s krasnymi prsiami....
Zelam ti to zo srdca...

sue33

Vláda 19
Len sa rozpis, presne na to by malo forum slúžiť. A po tolkej bolesti máš aj ty právo povedať čím si si musela prejsť..

Zuleko

Ja ti Vladka verim a beriem vsetko co si napisala.Nebudem ti tu pisat, ze si viem predstavit zit s takymto hrudnikom, lebo by som klamala.Neviem si to predstavit ci by som mala 20,30,40 alebo 50 rokov.Len chcem aby si pochopila ze vsetko pozitivum co pisem na Chirmed sa vztahuje vylucne na moju osobu.To, ze ja som s nimi spokojna neznamena ze aj iny musia byt.Nikoho nepresviedcan aby tam siel a ani nepisem ze su najlepsi chirurgovia na svete.Len mam dvakrat dobru skusenost s nimi.

sue33

Vladka 19
Strašne moc ti držím palce. Aká arogancia takto sa zachovať po tom ako ťa takto dokalicil. Ja chápem že aj lekár je človek a môže urobiť chybu, ale ten prístup ako sa zachoval po je až zarazajuci. Obdivujem ťa a myslím, že žiadna z nas si nevie predstaviť čo si zažila pokial sa jej niečo take nestane. Prajem ti veľa síl a zdravia. Myslím na teba:)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk