Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

Baby tie čo sa Vám spravili tie malé dierky, ako to riešil lekár? Mne sa stala taká katastrofa že sa mi otvorili 3 ale asi 1 cm :( mám v nich hnis a krv ale nevytláčala som to... Volala som na kliniku, recepcna mi povedala že nech si dam na to betadin a že mám prísť zajtra že sestricka mi to ošetrí kedže lekár má dovolenku

Zuleko

Ja mam utly hrudnik tak preto tak mozno vyzerali na mne tie prsia, ze su vacsie.Najlepsie sa poradit s doktorom velmi to je individualne, napriklad pred tym som nosila D podprsenky a aj teraz obleciem niektore D.

TARA_

Zuleko
Ked pises, ze 70C/D tak to by som asi potom brala vacsie. Lebo ak sa nemylim, tak cim vacsi obvod, tak aj kosik je vacsie, nie? A ako som ja mala 80D, tak to asi boli vacie a to neboli nejake bomoby, cize mensie od tych by som nechcela :)

TARA_

zuleko
urcite zavisi aj od postavy a od inych faktorov. No ja som si myslela, ze kedze som kojila a prsia mam natiahnute, tak by taka velkost nemala byt problem, ale stale sa mi Dr. chcel zmestit do sirky implantatu, ze to ho nepusti. A pritom mam obvod pod 80, cez 90 a plecia mam siroke, nie som nejake tintitko hore ...

TARA_

prave preto som sa ta pytala, lebo viem, ze si mala 390 a velmi sa mi pacili. Len fotky urcite skresluju a mozno vyzeraju na fotkach vacie ... A aku si nosila velkost po prvej opke? No to ja prave ani neviem, ci by mi dal viac ako 400, to sme sa ani nebavili ... musim sa este spytat :)

Zuleko

Tara
Tak ja som mala skoro ze take prsia ako ty a mala som 390ml,takze pokial chces take ake som mala ja ber 400,ale pokial chces vacsie este trosku od mojich tak chod do 450:-)

TARA_

ano, to som ja :) Ja mam teraz 80B, len to som uz kojila, predtym som mala vacsie. Neviem, ci mi staci tych 400ml alebo tlacit do vacsich ... ked som kojila, som mala 80D a tie boli super :)

Zuleko

Tara_
Ty si v galerke pod nickom TARA?Lebo podciarkovnik som nenasla:-)Ak ano tak som mala svoje povodne prsia velmi podobne tym tvojim:)

Zuleko

Tara
Ja som mala svoje prsia take slabsie jednotky.Podprsenkysom nosila 75A-75B ale tie mensie strihy:-)Pozriem ta v galerke a poviem ti ci mas vacsie alebo mensie ako som mala ja:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.