Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Izabella294

Babulky,co ste nejaky cas po opke,mam dotaz.
V stredu to bolo 6 tyzdnov,co som bola na opke ja.Asi pred tyzdnom ma zacalo boliet lave prsko,0 v dolnej casti.Hlavne,ked vstavam z postele.O spani na boku mozem zatial len snivat.Stalo sa to aj niektorej z vas?Bojim sa,aby to nebolo n7eco vazne,ale nemam to ani opochnute,len to pobolieva.Moze to byt presilene?Prave prsko je ok a neboli.

livkam

tina691976 dakujem, ved to ze som mala stastie, ze mi to doktor povedal a nezoperoval ma. To by som bola lahsia o veeela e.

tina691976

livkam
to je mi velmi luto ale aj mojej známej ale už pre rokmi sa takto sen ropzplynul ale ešte horšie ona aj operáciu podstupila po týždni nastali vysoké horučky a implantáty museli von mala totiž alergiu ktorá sa skor zistiť nedala jej ostali len dve jazvy a smutok na duši peniažky jej už tiež nikto nevrátil držím palce nesmuť možno ťa čaká iné šťastie

livkam

ahojte baby,moj sen o krasnych prsiach sa na vzdy rozplynul.Bola som na dlho ocakavanej konzultacii u lekara. Ten mi vybral tie nauzasnejsie implantaty a vysvetlil priebeh operacie.Predtym som stihla aj predoperacne vysetrenia, ktore boli tiez super. Bola som som z toho uzasnuta lebo moj termin operacie bol o tyzden neskor. V tom sa lekar zacal pytat na choroby, ktore mam a po prvej vete som odisla z ambulancie s placom. Jeho odpoved bola "no a skoncili sme, s touto diagnozou vam nemozem vlozit implantaty, ja si vas na zodpovednost nevezmem". v tej chvili sa mi moj dlhorocny sen roplynul. som z toho hotova. bolo to pred rokom a ja sa este stale z toho neviem spamatat, preto to tu aj pisem. Mam ulceroznu kolitidu a vraj nikdy nebudem moct mat ziadne implantaty v tele.Je mi z toho velmi zle a pri pohlade na zeny, ktore maju krasne prsia sa mi tlacia slzy do oci.

cuculka

Ahojte kocky som cca 7m po opke a stale si necitim bradavky.. oni reaguju aj secko len ked sa ich dotknem to necitim.. alebo ma to velmi boli.. mate dakto aj vy tento problem? Pripadne da sa to nejak vyriesit? Dakujem

tina691976

slniečko83
prsia su velmi pekné aj ja som rozmýšlala že som si mohla pár ml dať viac ale čo, som rada že mám aspom toto ved oproti tej chudobe čo som mala predtým je toto paráda aale na foto pred opkou si mala bradavky uplne v rovine možno sa to ešte usadí ked povolí koža

slniecko83

tina691976

Dakujem a s tymi bradavkami urcite sa da s nimi nieco robit,sa mi zda ze sa da posunut ta co je vyzsie dat nizsie aby boli v rovnakej rovine. Musim niekedy zavolat doktorovi a poradit sa s nim a povedat mu co je vo veci. Inak aj tak nechapem ako k tomu mohlo dojst.

tina691976

slniečko83
prsia máš velmi pekné dá sa ešte niečo robyť stou nerovnosťou bradaviek ?
cavex
máš velmi pekné prsíčka a vtej modrej podprde to velmi pekne vyzerá

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk