Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Čawte babiky, tak ja som 3mes a týždeň od opky. Prsia sú náádherné :) Na začiatku som sa trápila že sú malé, no teraz mi vôbec tak neprídu a už neuvažujem nad reopkou. Nosím stále push-upky také poriadne, že v nich vyzerajú prsia brutálne...všetci chlapi pozerajú...viete aká zmena :) :) teším sa z nich, už sú mäkkučké a je to super. Jedna vec čo ma štve je necitlivosť spodnej časti prsníka a taktiež bradavky stále troška bolia a sú také žee necítim taký vzrušujúci pocit keď sa ich priateľ dotýka..viete čo myslím..to ma dosť štve. Myslíte že sa to ešte dá vrátiť do normálu? Gratulujem všetkým novým kočkám s novými prsíčkami a držím pršteky všetkým čo do toho idú. Je to super vec :) Ja si ich stále chytám že aaach mám veľké prsiaa :) Je to taak že proste trojky sú take optimum je to pekné plné. Ja som vždy chcela 4ky alebo 5ky ale to už by pôsobilo neesteticky ku mojej postave..a ešte keď som to nepovedala okoliu že som to absolvovala tak to už by si doslova každý všimol že mám umelé :) paaaa

janas86

Super babenky dakujem pojdem teda urcite dakujem za rady :-) prelepim urcite bwz toho by som nesla :-)

DOMINIKA Je ok aj prska ma pekne :-)
Sandritra ty ich mas super pekne tvarovane a pri sebe :-)

Mne ich mohol aj dat blizsie mam ich dost odseba a nesli k sebe uz teraz :-)
No co uz ale isla by som do vacsich v poho :-)
Zdaju sa mi male teraz.....
A ty ako sa citis v poho???

tina691976

lauritánia
aj ja som kupovala velkosť xl su pekné len ja som spodok nekupila len vrch ale už len ten pocit stej velkosti je super pomaly sa usádzaju len su ešte dosť pevné som lenivá si ich masírovať :)

yanka8

Mulatka
zdaju sa az prilis velke, ale to je urcite aj opuchom a nenormalne ma svrbia. Tak sa ti to tiez blizi. Nech ti to rychlo ubehne a uz nech mas aj ty krasne cicusky

lauritania

tina69... - ahojky , mame rovnake plavky :-) , tie riflove z NY .. ja na tie moje 410ml som musela kupiť podprdu XL .... prsia sa ti krasne usadili ;)

yanka8

Ahojte kocky,
taaaaaaak uz to mam za sebou. Isla som ako prva a vcerajsi den bol dost tazky. Dali mi na noc aj tabletku na spanie, ale nejako nezaucinkovala. Rano som sa sama postavil a celkovo som sa citila fajn, cestu z BB do BA som zvladla bez problemov, len poobede ma uz zacali strasne boliet prsia. Pri vstavani mi musi mamka pomahat a ked si sadnem, tak ma nenormalne stipu prsia.
Prave mam omnoho vacsie ako lave, dufam, ze to je len opuch, z toho praveho mi odoberal aj zo zlazy.

Zistila som, ze mam podrpdu trosku posunutu, zapinanie nie je presne v strede ale viac na pravom prse, dufam ze to nevadi. Najradsej by som si to opravila, ale zase mi zakazali hybat podprou.

Sandritta

Janas86,

Ahoj, ja chodim do solarka od 6 tyzdna. Jazvy si prelepujem. Najskor som si lepila obycajne naplaste no zdalo sa mi, ze to nestaci, mala som pocit ze aj cez ne sa mi to opaluje. Tak som si vyhotovila vlastne naplaste, vystrihla som si z podprsenkovych vypchavok take dva pasiky a prilepila si ich priedusnou paskou cez jazvy, tak mam teraz lepsi pocit :D

Inak sa Ti uz pekne formuju prska :))) a ako sa ma Dominika? Pozdrav ju odo mna ;))