Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

xexenka
podla mna ked da ten vecsi impos tak sa ti krasne vyplni spodok co ti naozaj nadvihne tu bradavku a kedze to budes mat dostatocne vyplnene,co pri 600ml urcite,tak ti uz asi nebude mat klesnut tvoj prsnik....podla fotiek akoby si mala prsnik vyplneny len hore a dole minimalne...ale je to len moj nazor a teda pevne dufam ze to tak bude a budes spokojna.........

xexenka

Zuleko

On mi povedal ze tym ze povoli sval spravi miesto na ten implos cim mi vyplni spodok prsnika co mi vydvihne bradavku vyssie.vela krat som sa ho pytala ze ci sa opat nestane to co sa stalo 1x.. povedal ze nie..
Ozaj neviem co si mam mysliet, tak ale videla som vela prsnikov ktore boli pokojeni tiez bradavky nizko a po opke sa im pekne zdvihli...

Zuleko

xexenka
ja ti poviem,co si o tom uprimne myslim.Podla mna ty mas svoje bradavky prirodzene padnute nizsie,ked si porovnam fotky tesne po op s tymi co si dala teraz je tam maly rozdiel,aj hned po operacii bolo vidno ze tie bradavky mas nizky,len tym ze casom sa implantat povoli usadi a klesne tie bradavky vyzeraju ako keby este nizsie.Len teraz je otazky ci ti vacsi a tazsi implantat casom ked klesne nesposobi to iste,alebo este horsie.Ja sama teraz na sebe vidim ze tie 620 klesli rychlejsie ako 390.Takze aby sa nestalo to ze pojdes na reopku a bude to zbytocne,lebo implos ti klesne tak ci tak a cim je vacsi tym skvor.

xexenka

skoricka
ked ti mam pravdu povedat ani neviem cez 2000€ bo som odisla do nemocnice zistit krv.skupinu s tym ze sa vratim. medzi tym mi volali ze ci teda dojdem a ak ano tam mi zmenili termin z ut na str.bo impl.museli objednavat z Franc.tu ich nemali... tak som vahala a pak ze pridem, len som dobre nepocula cenu+som bola vystresovana z toho vsetkeho.

urcite by nik necel byt s takymi prsiami :(

skoricka

Lucinka, tomaska

No bola som včera v auparku, a kúpila si takú čierno ružovu podpiru z NY, potom poslem foto...Inac, maju tam krasne podpiry, aj v HM mali za 6 ecka, ale ziadne decko a ecka som nikde nevidela...a ani tu modru nemali co si Lucinka kupila :)

tomasova

angie
ahoj draha,tak podprdy sme skusali ked sme mali stretko,kupila som ssi tu sedo-ruzovu,lucka si kupila tu krasnu modru a tu ciernu cipkovu som dostala od lucky...ale este ich nenosim,som stale este pri tej otrasnej...ta jedna cecula mi uz odpuchla ale este ho viac citim...ale uz mozem lezat na boku tak sa tesim...ty ako??

xexenka

skoricka

dakujem

myslim ze ak zacali prsia maknut tak sa mi aj posuvali dalej+lavy silik.mam vysie vlozeny co vidno aj na vacsiom poklese prsnika.. pritom nemam asymetriu.. takze aj to je zle vlozene