Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Xexenka
Len nerozumiem ako za rok ti mohli tak bradavky poklesnut? Neklesol cely implos. Nebud smutna moja, opravibsa to a budes mat krasne prsia;) A doktor povedal, ze ak ti da vacsi implos tak sa to urcite upravi hej?

Zuleko

Ewel
Ja som pred tym nosila prevazne C-D, teraz sa ledva natrieskam do E, ale to fakt ze vidno, ze mi to je male. Takze musim len F zhanat;)Ale ked si dam vystuz a vystrih tak to vsetci odpadavaju, dokonca moj priatel, ktoremu sa pacia velke prsia vravi, ze je to uz prehnane. Tak sa tes, budes ich mat nadherne;)

ewel007

Zuleko

no neviem moja či bomby ale myslím že som si dobre vybrala teda tých 700ml a už žiadne tabulky ani zmeny, už len neochoreiť a vo februari ležím znovu pod nožom :)
no ja teraz nosím podprdy C inokedy D podla košíku, tak myslím že potom to bude take E a niečo už len najdem :)
ty si chudučka na tebe su super ja som pevnejšia od teba..

Zuleko

Ewel
Uvidis tie 700ml budu az az, to mas 200 ml rozdiel co uz je dost;) Pri 620 ml by ti bolo tiez vidno rozdiel az nie az tak, myslim si, ze tych 700 je najlepsia volba. Akurat sa priprav, ze nebudes vediet zohnat podprsenky;)))budes mat riadne bomby. Uz teraz ich mas dost velke, takze cakaj ze po opke ich budes mat urcite vacsie aj odomna;)

ewel007

Zuleko

dakujem za nazaor, jaska na 99% beriem tých 700ml, chcela som nasjkor 620ml ale je to fakt minimalne pri tých mojich 500ml a na tých 750ml som bola nachvilu odvažna až mooooc :))
písla som aj dokimu že som sa rozhodla pre 700ml..

Zuleko

ewel
vobec nie si otrava,kludne pis ak ta nieco zaujima.Uprimne povedane 750 ml by som si urcite nedala,uz tie 620 su strasne velke a je velmi velky problem kupit podprsenku,nehovoriac o tom,ze kazdy na mna pozera ako na nenormalne ,ze co mam za obrovske prsia.Podla mna strop je tych 700ml,ber to tak ze si mlada baba a mozno budes mat este dieta.potom si co das 900?Hm neviem podla mna si vezmi tie 700ml uz aj to bude vela,no do 750 by som uz nesla aj ked je tam rozdiel miminalny.

Zuleko

xexenka
No podľa fotiek to nie je velmi vidno,ze ti tie bradavky idu az tak nizko,ale stale vravim,ze fotky skresluju.Ty tie 400 nemas az take velke,takze si myslim ze tie 600 ml budu pekne na tebe a ze ich budes mat o nieco mensie ako ja.Skoda ze prvy krat ti nedal od spodu ten implos

xexenka

Zuleko

ok pozri haha
hej povedal ze to je kvoli tomu ze jemu sa neda moc robit s tym svalom ked to daval z pazuchy
a teraz ked pojde odspodu tak to dako natiahne abo povoli tak ze by to malo byt ako cem..

uvidime

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk