Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zajacik_006

Kim
zlatinko budem zajtra na teba myslieť a silno držať palce.Hneď ak sa ti bude dať,tak mi napíš mail.

Kim

olivka21, Lilibmw

babulky ani som nepostrehla a uz je tu den D:D uvidime co Dr. vykuzli...

olivka..

prepelicka moja, takze po opke hned akty? :).. to aby sa Lucy zacala obavat konkurencie :D cmuuk
a asi uz vypekas aj kolaciky, ze? u nas bude pohodicka, mamina bude vegetit v postielke a konecne sledovat a dohanat forum:-)

tobian

ivava
gratulujeeem ti,si to zvladla tak paradicka :-) konecne som sa sem dnes dostala,uz som bola zvedava ci si sa ozvala a som rada,ze to mas za sebou,prosim ta dala sa to vydrzat tu cestu domov?ja sa toho trocha obavam a teraz ides kedy na kontrolu,lebo vies aj ja idem aj nos aj prsia

Kim

Mahulienka

ahoj krasna babika! ....sorko mojka, nooo bola som teraz uplne rozlietana, preto to ticho;), ale uz sedim v aute cestou na hotel, prespinkam a rano sa ide na to 8-)

ostatnym babenkam drzim palce, Ivava nech si co najskor fit;) fekynka ty este chvilku vydrz;) a pekne sa kuriruj v tom hroznom pocasi... uff dodnes som trpla, aby som nieco " nechytila" klop- klop, no nasadila som si C- cko tak asi zabralo aj to:P

skoricka

fekynka

ahoj, ja som brala wobenzym, aj ostatne kocky od Mladeka, nam to hovoril, ze si to mame kupit. Je to perfektna vec, su to vlastne enzymy, nema ziadne vedlajsie ucinky. Precitaj si letak na co vsetko to je. Ja som rada, ze som si to kupila. Zacala som to brat 10 dni po opke a beriem doteraz. Som skoro 7 tyzdnov po. Dobre si precitaj davkovanie, neviem kolko mas kil, ked mas 60 a pod, tak ber 7 tabletiek trikrat denne, preto ti to pisem, lebo v letaku to nie je. Inac, jazvy mam krasne, tenke ciarky, tak neviem no...ake by boli keby som ten wobenzym nebrala...Ale urcite si dobre urobila, ze si si to kupila :)

acerka8

Ivava,

ty sa máš už máš po, a bolí to mooc, myslím prsia, aké to bola keď si sa prebudila?

ELlle,

a ty si už zdravá, hrdlo nebolí? Myslím že ty si mala problém s hrdlom.

Baby,

idem niektorá zajtra na konzultáciu mudr. Očenášovi do BB., tak okolo 16,OO hod ?

rita149

fekynka

mna tiež operoval Mudr.Červeň,on odporuča tyzden pred opkou brat Ascorutin a ine nič.Neužívaj to,nezatazuj telo zbytočne.Ja som brala ascorutin a nemala som ani jednu modrinu a opuch tiez len minimálny.Treba počuvať doktora!

question

janica

pod prsiami mam 70 a cez cca 77.. mne hned ze od 400ml mozem ist hore.. ale ja tiez pojdem este raz pred opkou sa uistit...
na konzultacke som bola minuly tyzden..

eelle

ja by som sa nebala toho alkoholu, ved to bolo v piatok...

co sa tyka wobenzimu, tak viem, ze mne sestricka hovorila od cervena, ze nemam nic brat, lebo ze s tym nemaju dobre skusenosti, pred opkou len ascorutin a po flector sacky..

mahulienka

fekynka
moja nie ja som ho nebrala, ani mi o nom doktor nic nevravel. No a uz to mas tu, konecne si sa dockala;)) drzim ti palce a este ti napisem tesne pred opkou. O ktorej tam mas dojst? Ja som prisla na 7.00, a operovali ma okolo 10.00, a bola som druha v poradi:))
A co nasa Kim? Sa neozyva a zajtra ma byt ceckana;))

fekynka

Tak Ahojky,
Predoperacne vyšetrenia su za mnou,všetko je OK takže už len čakať do 15 :( Ozaj dnes som si kúpila aj Wobenzim ,Mahulienka ty si ho brala?Baby Červenovky brali ste ho niektorá po opke ?Dr.Červen sa mi zdá,že nieje moc kamarát s Wobenzimom.Aké máte skúsenosti?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk